Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] W jaki sposób podłączyć niefirmowe radio do wzmacniacza ?


RYSIU188

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)mialem fabryczne radio blaupunkt delta i podlaczylem inne radio i mi nie graja tylne glosniki ;( wiem ze to juz bylo bo kazdy mi to pisze :no: ale ja nic juz z tego nie rozumie?czy ktos potrafi mi powiedziec jak podlaczyc ten wzmacniacz bez wydawania kasy?jesli sie nie da to czy cos takiego zadziala? http://www.allegro.pl/item538459383_audi_a2_a3_a4_a6_iso_adapter_glosniki_tyl.html

* nazywaj prosze watki zgodnie z regulaminem i stosuj odpowiedni prefix, zamieszczaj w odpowiednim dziale [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są adaptery do podłączenia głośników i radia.Jeśli chcesz podłączyć wzmaka to potrzebne są kabel z bezpiecznikiem yeki.Hmm...co do głośników i tego że nie grają to looknij na kable jeszcze raz czy wszystko jest tak jak powinno być,oraz w ustawieniach radia może tylne są poprostu wyłączone i nie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź podłączenie wzmaka i poszperaj w radiu.Pod każdym jednym radiem powinny grać wszystkie cztery głośniki.Tak na przyszłość ten temat powinien znajdować się w dziale Nawigacje - Car Audio - CB Radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj prościej będzie pociągnąć osobne kable do głośników tylnych. Ale wtedy ominiesz wzmacniacz. Jeśli chcesz podłączyć przez wzmaka to musisz mieć w radiu osobne wyjście przedwzmacniacza. Jeśli go nie masz to zostaw w spokoju fabryczny wzmacniacz (bo i tak jest do niczego) i podłącz kablami bezpośrednio pod głośniki.

To jest najprostsza metoda bez wielkich nakładów finansowych. Kupujesz tylko kabel, albo wykorzystujesz te które prowadzą do wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź podłączenie wzmaka i poszperaj w radiu.Pod każdym jednym radiem powinny grać wszystkie cztery głośniki.Tak na przyszłość ten temat powinien znajdować się w dziale Nawigacje - Car Audio - CB Radio

nie prawda.

jesli ma oryginalna instalacje audio z oryginalnym wzmakiem to po podlaczeniu radia nie ori audi tyl nie zagra. a to dlatego ze podlaczy do radia 2x standard iso z instalacji auta a kostki mini iso juz nie. a mini iso odpowiada wlasnie za puszczenie sygnalu na wzmacniacz napedzajacy tylne glosniki.

RYSIU jesli chcesz podlaczyc oryginalny wzmacniacz podlacz ten adapter z linku ponizej (ten co podales jest troche inny) i pieknie wszystko zagra. zestaw jest plug n' play.

http://www.allegro.pl/item535986607_modul_audi_na_tylnie_glosniki_bosse_mini_iso.html

widze ze dublujemy posty bo praktycznie o to samo pytales tu: http://www.a4-klub.pl/smf/wymiana_radia_fabrycznegonie_gra_tyl_w_a4-t63975.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tez nowe glosniki i radio:)musi zadzialac bo podlacze glosniki pod samo radio wykorzystujac stare kable od wzmacniacza. I mysle ze tez bedzie dobrze grac bo radio ma moc 4*27 rms a glosniki ktore kupilem maja lacznie 120 rms.A moze sie myle? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod samym radiem jak rozkrecisz glosniej zaczna "pierdziec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos jak podlaczyc te kable zeby zagraly glosniki tylnie z wzmacniaczem?i czy PIONEER DEH-P5530MP ma aż taki zly wzmacniacz?[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 17:14_________________________________________________udalo mi si podlaczyc radio pod ten fabryczny wzmacniacz :)wystarczylo 5 kabelkow i je polaczyc.Zrobilem to tak,1 +12v od kostki do wzmacniacza.2+ R od radia do wzmacniacza.3 +L od radia do wzmacniacza.3i4 -sa razem. Wszystko dziala tak jak pod fabrycznym.Jak myslicie czy to dobrze jest podlaczone?[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 19:15_________________________________________________DOBRZE BEDZIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...