Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem na benzynie


AudiGaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) 
Posiadam Audi a4 1.8 1998 r., w gazie z sekwencją :P 
Problem niestety mam taki że nie chcę  odpalać na benzynie, mogę ją kręcić i kręcić i nic. 
Na awaryjnym odpalaniu na gaz odpala co prawda po dłuższej chwili ale odpala, jak odpali to jest elegancko, ale jak się jedzie to są momenty w których szarpie autem ale nie gaśnie. 
Pompa paliwa działa, po przekręceniu kluczyka na zapłon słychać ją, paliwo dochodzi tam gdzie powinno wężami, to dlaczego kurde bele nie chce na benzynie odpalić? POMOŻECIE ROBACZKI ? pozdrawiam cieplutko w jakże zimną zimę :D 

Edytowane przez AudiGaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2017 o 08:13, AudiGaz napisał:

Witajcie :) 
Posiadam Audi a4 1.8 1998 r., w gazie z sekwencją :P 
Problem niestety mam taki że nie chcę  odpalać na benzynie, mogę ją kręcić i kręcić i nic. 
Na awaryjnym odpalaniu na gaz odpala co prawda po dłuższej chwili ale odpala, jak odpali to jest elegancko, ale jak się jedzie to są momenty w których szarpie autem ale nie gaśnie. 
Pompa paliwa działa, po przekręceniu kluczyka na zapłon słychać ją, paliwo dochodzi tam gdzie powinno wężami, to dlaczego kurde bele nie chce na benzynie odpalić? POMOŻECIE ROBACZKI ? pozdrawiam cieplutko w jakże zimną zimę :D 

Jeśli na lpg pali a na benzynie nie chce, mimo że paliwo jest to sprawdź wtryskiwacze benzynowe, np. wyjmij listwę benzynową z wtryskami na zewnątrz a ktoś inny niech zacznie kręcić rozrusznikiem i sprawdź czy wtryskiwacze rozpraszają benzynę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gazie odpali bo gaz ma dodatkową opcję odpalania awaryjnego.

Sprawdź na vagu czy Ci się pokazał jakiś błąd. Jeżeli nie odpala to pewnie czujnik położenia wału korbowego, ale sprawdź błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...