Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiertarka od VW czyli passerati 1.4


Kazik123

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedaży mojej A4 3.0 ASN manual z napędem Q z 2003r. 

( sam nie wiem czemu poszła do sprzedania, generalnie to żona nalegała na coś większego bo ciasno było po narodzinach córki)

miało być A4 avant, ale za długi ...dla żony.. później pojawiła się opcja A6 z czego ja bardziej byłem za A8

tylko żona postawiła warunek że ma być manual , nowe auto miało być niemieckie w miarę nowe, z niskim przebiegiem , nie za małe i nie za duże w benzynie, najlepiej z napędem 4x4 ale żeby mało paliło

W sumie wyszło tak że ogłoszenia śniły mi się po nocach, a gdy już pewny że znalazłem coś ciekawego to okazywał się uklep 

W końcu po kilku miesiącach kuzyn znajomej sprzedawał, aktualnie mojego pasztetami.

Jest to VW passat z 2013r. z silnikiem 1.4 TSI wersja 160 km

wyposażenie Comfortline:

Skrętne bixy

Navigation 

czujnik deszczu i zmierzchu

fotele elektryczne

Czujniki parkowania

itd.

Miałem obawy co do silnika 1.4 z racji krążących opinii, ale dokładnie sprawdziłem kod silnika i "podobno" 

pozbawiony jest wad , auto posiadam od października 2016 i od tamtej pory wymieniłem tylko klocki no i serwis olejowy w ASO z tym że zalałem olej Motula.

W momencie zakupu przebieg był niecałe 50 tys. na dzień dzisiejszy jest ok. 68tys 

Auto w większości służy do jazdy po mieście i czasami na wyjazdy.

Po takim okresie mogę stwierdzić że najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie , no i to że jakoś ten silnik jedzie w trasie

Wielkich modów nie planuje z względu na to że w B7 zaszaleć się nie da , wpadły już ledy od Tomika i jest dużo jaśniej no i z racji czarnego lakieru VW przeszedł lekką kurację w SPA wraz z ceramiką

myślę też o Rns 510 

ale czas pokaże czy nie pojawi się inne auto na koniec tego roku 

Więcej foto jak znajdę chwilę i będzie lepsza pogoda

 

 

 

 

 

21427118_1495964370495274_8221308027680678975_o.jpg

IMG_20180106_154431.jpg

IMG_20180106_154417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kazik123 napisał:

Po sprzedaży mojej A4 3.0 ASN manual z napędem Q z 2003r. 

( sam nie wiem czemu poszła do sprzedania, generalnie to żona nalegała na coś większego bo ciasno było po narodzinach córki)

miało być A4 avant, ale za długi ...dla żony.. później pojawiła się opcja A6 z czego ja bardziej byłem za A8

tylko żona postawiła warunek że ma być manual , nowe auto miało być niemieckie w miarę nowe, z niskim przebiegiem , nie za małe i nie za duże w benzynie, najlepiej z napędem 4x4 ale żeby mało paliło

W sumie wyszło tak że ogłoszenia śniły mi się po nocach, a gdy już pewny że znalazłem coś ciekawego to okazywał się uklep 

W końcu po kilku miesiącach kuzyn znajomej sprzedawał, aktualnie mojego pasztetami.

Jest to VW passat z 2013r. z silnikiem 1.4 TSI wersja 160 km

wyposażenie Comfortline:

Skrętne bixy

Navigation 

czujnik deszczu i zmierzchu

fotele elektryczne

Czujniki parkowania

itd.

Miałem obawy co do silnika 1.4 z racji krążących opinii, ale dokładnie sprawdziłem kod silnika i "podobno" 

pozbawiony jest wad , auto posiadam od października 2016 i od tamtej pory wymieniłem tylko klocki no i serwis olejowy w ASO z tym że zalałem olej Motula.

W momencie zakupu przebieg był niecałe 50 tys. na dzień dzisiejszy jest ok. 68tys 

Auto w większości służy do jazdy po mieście i czasami na wyjazdy.

Po takim okresie mogę stwierdzić że najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie , no i to że jakoś ten silnik jedzie w trasie

Wielkich modów nie planuje z względu na to że w B7 zaszaleć się nie da , wpadły już ledy od Tomika i jest dużo jaśniej no i z racji czarnego lakieru VW przeszedł lekką kurację w SPA wraz z ceramiką

myślę też o Rns 510 

ale czas pokaże czy nie pojawi się inne auto na koniec tego roku 

Więcej foto jak znajdę chwilę i będzie lepsza pogoda

 

 

 

 

 

21427118_1495964370495274_8221308027680678975_o.jpg

IMG_20180106_154431.jpg

IMG_20180106_154417.jpg

sory za składnię wypowiedzi ale pierdzielona autokorekta w tel.daje mi w kość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎01‎-‎06 o 16:15, Kazik123 napisał:

Wielkich modów nie planuje z względu na to że w B7 zaszaleć się nie da

Jak nie jak tak :decayed:

19" - 20" + gwint lub airride.

Na początek może zmiana foteli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na lato szukam 18, a druga rzecz to właśnie wnętrze , czarna skóra lub skóra łączona z alcantara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...