Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

demontaż odblysnika soczewki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce sprawdzic stan odblysnila gdyz ledwo co widac droge podczas pory nocnej, czy wystarczy odkrecic te 3 srubki na krzyzak i wyjac poprzez ten otwor z gdzie widac czy nic sie nie rozsypie a wyjdzie calosc gdy odkrece te 3 srubki? zdjecie lampy oraz tylu ponizej

la.jpg

zsocz.jpg

Opublikowano

Nie wyjdzie w całości. Musisz odkręcić śrubki na krzyżak i zdjąć jeszcze w środku blaszki spinające odbłyśnik z soczewką.  Później w ten sam sposób będziesz musiał to zmontować, co wymaga sporo cierpliwości :)

 

Edytowane przez spetsnaz

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.01.2018 o 23:12, spetsnaz napisał:

Nie wyjdzie w całości. Musisz odkręcić śrubki na krzyżak i zdjąć jeszcze w środku blaszki spinające odbłyśnik z soczewką.  Później w ten sam sposób będziesz musiał to zmontować, co wymaga sporo cierpliwości :)

 

tego się obawiałem, polerowałem "szklany" plastik zobaczę czy coś się zmieniło jeżeli nie no to będę musiał wysłać do zakładu lampy gdzie to regenerują. dzieki za info :)

Opublikowano

Jest opcja wyciagnac odblysnik bez rozklejenia lampy ale wcale to nie jest takie proste, ale jesli chcesz narazie rzucic okiem na odblysnik to mozesz odkrecic soczewke i obrocisz soczewke tak ze bedziesz widzial odblysnik, moze pomoze Ci to w ocenie w jakim jest stanie. 

Opublikowano

D2s wychodzą trochę gorzej niż h7. Ale przy Ori xenonie można sobie pomóc odkręcając przetwornice 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.01.2018 o 22:11, michcio28810 napisał:

D2s wychodzą trochę gorzej niż h7. Ale przy Ori xenonie można sobie pomóc odkręcając przetwornice 

nie rozumiem? jak moge sobie pomoc odkrecajac przetwornice? ona jest na dole pod lampa w lampie przykrecona na torksy z bolcami zebysmy ich nie odkrecili sami. Na szczescie nie sa moocno przykrecone i da sie wykrecic zwyklym plaskim srubowkretem :grin:

 

W dniu 14.01.2018 o 18:35, Mungooo napisał:

Jest opcja wyciagnac odblysnik bez rozklejenia lampy ale wcale to nie jest takie proste, ale jesli chcesz narazie rzucic okiem na odblysnik to mozesz odkrecic soczewke i obrocisz soczewke tak ze bedziesz widzial odblysnik, moze pomoze Ci to w ocenie w jakim jest stanie. 

to wtedy odkrecam te wszystkie srubki na krzyzaka obok soczewki ?

Opublikowano

Przy ponownym montażu odbłyśników można wykręcić przetwornice i jest łatwiej zakładać te spinki

Opublikowano
  • Autor
Teraz, michcio28810 napisał:

Przy ponownym montażu odbłyśników można wykręcić przetwornice i jest łatwiej zakładać te spinki

aaa rozumiem dzieki

Opublikowano

Odkręcasz 3 śrubki i zdejmujesz 4 spinki. I wyjmujesz pojedynczo odbłyśnik, przesłona, soczewka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.