Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż navi w bagażniku - potrzebny schemat


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje schemat Montażu/demontażu napędu małej nawigacji w bagażniku.

Całość znajduje się w plastikowej obudowie, widoczna jest jedna śruba. Gdzieś są jakieś zatrzaski? nie chce niczego połamać, a potrzebuje sie dostać do lasera.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bede to na dniach przerabial, wiec jak sie juz uporam to dam znac... Chyba ze zrobisz to wczesniej to sie pochwal...[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 00:06_________________________________________________Co najgorsze w ELSIE nic nie ma na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niema jak jest :tongue4: Dałem zrzut ekranu żebyś wiedział gdzie szukać :)

Dane wpisałem na pałe bo nie wiedziałem jaka skrzynia i most

238d846a69237144.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to ja tez znalazlem i sam naped to juz mam wymontowany, ale chodzi o sam kosz/obudowe...[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 22:07_________________________________________________No i zrobiła się ładna pogoda, więc wyszedłem coś podłubać w aucie, udało się bez większych problemów wymontować obudowę. Kilka zdjęć z opisem:

całość trzyma się na trzech śrubach - zaznaczone czerwonym kółkiem

96a3bdcba8790b07med.jpg

jednak żeby się dostać do tej śruby schowanej po lewej stronie i później to jakoś wyciągnąć trzeba zdemontować boczną tapicerkę, czyli zacząć od uchwytów w podłodze (torx 30) i śrubki w górnej części (torx 20) + odkręcenie progu bagażnika, tego nad zderzakiem, trzymają go 4 śrubki od wewnątrz bagażnika (torx 20)

a83ba202aece108bmed.jpg

po wykręceniu tego wystarczy mocniej pociągnąć bo tapicerka trzyma się jeszcze na 2 zatrzaskach

9429dc78ba5a2d87med.jpg

mi udało się to wszystko zrobić bez całkowitego demontażu tapicery, jedynie odchyliłem troche mocniej i jakoś wyszło

cea24f5b30e88a08med.jpg

Pod tym koszem jest jeszcze taka mała "podłoga" plastikowa, która też wychodzi bez problemu, jednak jak się ją wyciągnie to zostaje goła dziura, choć z drugiej strony powiększa się schowek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie to tak wygląda :)

a czemu to demontowałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby mieć dodatkowy schowek, zawsze sie na cos moze przydac... a poza tym mam nadzieje, ze latwiej sie to opchnie jak bedzie z obudowa... :>[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 14:31_________________________________________________no i mialem racje, poszlo w miare szybko i to do Pepika z Pragi, ktory kupil ode mnie wlasnie dlatego, ze potrzebowal plastikowa ramke w ktora wchodzi naped...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...