Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doładowanie


spox135

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z doładowaniem. Problem polega na tym, że doładowanie działa do 3 biegu do 3000 obr. dalej już nie ma sily. Po wręczeniu ponad 3000 obr. nie chce się wyżej kręcić przez dłuższą chwilę ale zaraz wszystko wraca do "normy". Próbowałem odłączyć przewód VAK ale nic to nie dało. Co może być nie tak? Męczy mnie ta niepewność przy wyprzedzaniu poza tym na autostradzie nic się nie da nadgonic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie masz kolego problem z turbiną a kąkretnie z przeładowaniem turbo. proponuje podłączyć vaga wejść na kanał 11 zobaczyć jaka jest wartość wymagana przez komputer a co dostaje od turbiny. Jeżeli jest za wysoka czyli przeładowywuje to musisz zobaczyć czy sztanga od łopat w turbo sie rusza ja sie rusza to trzeba sprawdzić przepływke w vagu ile jednostek daje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam podobny problem,przy 3000 obrotów odcina moc,

wcześniej pojawił się błąd 0575, (regulacja cisnienia w dolotach)

dlatego zamieniłem zawory N75 i EGR (AGP) miejscami,i przynajmniej na razie nie wskakuje mi duży czerwony wykszyknik na FISie,

czyli jakaś poprawa jest ale mocy dalej brak,testowałem na krótkim odcinku,

postaram się rozgrzać i przepalić go na trasie,może to coś pomoże,w czwartek jadę do Żagania to będzie okazja,

jakieś pomysły ,doświadczenia z podobną sytuacją?

czy może być zbyt małe podciśnienie do regulacji?

N75 na pewno nie.

Teraz trochę ją przepaliłem,jest ciut lepiej,jednak wszystko wskazuje za łopatki od turbo.

mam pytanie gdzie idzie przewód podciśnienia dalej bo ginie mi pod lewym nadkolem,(stojąc przed silnikiem to pod prawym)

Edytowane przez Norbert_lux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...