Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka a4b5 sedan


Barto507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Pytanie mam takie bo znaleźć nie umiem.... chce wyjac (a potem wlozyc)podsufitke ma kto z was jakis patent gdzie ktoredy wyciagac zeby niepolamac calosci.

Z góry dzieki

Edytowane przez Barto507
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wyciąć przednią szybę:)

 

a poważnie to wymontuj przedni fotel i powinna przejść przez drzwi przednie tak po skosie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj przedni fotel (najlepiej od strony pasażera), złóż drugi i będziesz mógł wyjąć drzwiami.

Poproś drugą osobę o pomoc. Jest wtedy o wiele wygodniej i masz mniejsze prawdopodobieństwo, że coś się połamie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki w weekend bede atakowal temat a orientujesz sie czy poliftowa pasuje do przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem z tym już 2 razy, wiec nabrałem doświadczenia... niestety...

Osobiście tego nie sprawdzałem i mam nadzieję, że Ci teraz nie naopowiadam głupot, ale wymiarami podobno pasuje. Jak masz szyberdach to chyba trzeba bedzie go zmienic na poliftowy (inaczej montowany jest silnik), zmienić lekko instalację (więcej żył), dokupić lampki poliftowe i zmienić śruby w rączkach na dłuższe. Niestety nie wiem czy to już wszystko.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bez szybra?lampki do tylu mam wiec tylko kabelki pociagnac? Pytam bo mam do kupienia poliftowa ale musze ja sobie zdemontowac wole zapytac niz zmarnowac czas i nerwy no i kasę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole tak sie zastanawiam czy reanimowac ta co mam czy kupowac używana  (100zeta) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Barto507 napisał:

Ja mam bez szybra?lampki do tylu mam wiec tylko kabelki pociagnac? Pytam bo mam do kupienia poliftowa ale musze ja sobie zdemontowac wole zapytac niz zmarnowac czas i nerwy no i kasę ?

Nie jestem ekspertem, więc nie chcę Ci źle podpowiedzieć. Wpisz w szukajkę "podsufitka do przedlifta". Na pewno będą tam opisane sytuacje podobne do Twojej oraz większość kwestii, które trzeba ogarnąć przy swapie.

11 minut temu, Barto507 napisał:

Wogole tak sie zastanawiam czy reanimowac ta co mam czy kupowac używana  (100zeta) ?

Reanimacja nie zawsze pomaga. Swoja próbowałem podkleić (punktowo), ale sknociłem sprawę. Na wiosnę czeka mnie znowu demontaż, zerwanie starego materiału razem z pianką i przyklejenie nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź ? obejrze na miescu w jakim stanie faktycznym jest bo zdjecia to jedno a rzeczywistość to drugie.... powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :hi:

Przy okazji rzuć hasło na forum, że szukasz podsufitki. Może któryś z chłopaków bedzie miał w dobrym stanie i przede wszystkim cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez zrobie jak sie okaze ze sie nie nadaje blisko mam raptem 10km .

Jeszcze raz dzieki. 

Normalne forum dyskusyjne !!!!!ktos sie odezwie i doradzi ! ?

Próbuje odbudowac a4 wiec troche pytan bedzie pewnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...