Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Problem z kontolką temp. wody


Adik86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Niedawno zakupiłem w końcu Audiczkę no i oczywiście zaczynają pojawiać się pierwsze problemy :kwasny: Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów zapaliła mi się kontrolka od temperatury wody, zatrzymałem się i okazało się, że wywaliło mi dość sporą ilość płynu. Później okazało się, że problem leżał w termostacie, który już wymieniłem, lecz kontrolka nadal mryga bez opamiętania. Pomyślałem, że należy na komputerze zresetować usterkę i będzie ok, niestety nic nie dało (choć po zapłacie 80 zł za diagnozę i usłyszeniu rzeczy, których i tak już się domyślałem wcześniej, stwierdziłem, iż warto by było prześledzić obsługę komp przez klimatronik :rolleyes: ) , a niby błędu czujnika też nie wykazało. Jak myślicie, co to może być? Wadliwy czujnik poziomu płynu, czy może coś innego ( styki czujnika sprawdziłem, nie są zaśniedziałe). Z góry wielkie dzięki za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczkę sprawdziłem, połączenie też, a przewody też wydają się ok, więc może to tak jak mówisz mstan , winny jest czujnik :kwasny: Płyn na pewno mi nie kapie, bo co chwila z uwagą przyglądam się poziomowi płynu w zbiorniczku i wszystko jest ok, jak było po zmianie termostatu i całego płynu prawie tydz temu, tak jest i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...