Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrze brzmiacy 2.7


PatrykB8

Rekomendowane odpowiedzi

Hej..

 

Udalo sie komus doprowadzic jakies TDI do ladnego dzwieku? Jestem ciekawy efektow.. jest tu duzo a4b8 z poczwornymi koncowkami w tdi i jestem tylko ciekawy jak brzmia, podsylajcie jakies efekty.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ex C6 (3.0tdi, 2.7tdi brzmią w sumie tak samo) poniżej na filmach. Od środkowego łączenia do końca rury seryjnej średnicy bez tłumików (robione generalnie na wzór układu Supersprinta). Katalizator pozostał na swoim miejscu. Żeby było głośniej i bardziej rasowo trzebaby wyciąć kata i zrobić całość na większej średnicy + porządny downpipe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2018 o 16:25, luk330 napisał:

Moje ex C6 (3.0tdi, 2.7tdi brzmią w sumie tak samo) poniżej na filmach. Od środkowego łączenia do końca rury seryjnej średnicy bez tłumików (robione generalnie na wzór układu Supersprinta). Katalizator pozostał na swoim miejscu. Żeby było głośniej i bardziej rasowo trzebaby wyciąć kata i zrobić całość na większej średnicy + porządny downpipe.

 

 

Jestem w tym troszkę zielony ale mam rozumieć ze wszystko jest seryjne tylko usunąłeś tlumniki środkowe tak ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tym troszkę zielony ale mam rozumieć ze wszystko jest seryjne tylko usunąłeś tlumniki środkowe tak ? [emoji6]
W 3.0tdi srodkowych tlumikow nie ma, sa tylko koncowe ;-) W sporym uproszczeniu mozna powiedziec, ze zostaly po prostu usuniete te tlumiki :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzieki za odpowiedz [emoji4]
A tak brzmi troche bardziej zmodyfikowany wydech w 3.0tdi (w tej samej firmie co i ja robilem). Tylko tutaj juz dp zrobiony no i bez kata i dpfa:



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teoretycznie mam 2,7 ale to zbliżone silniki i podzespoły chyba.

a tak orientacyjnie ile Cię wyszła ta modyfikacja ? 

Edytowane przez GrzegorzSi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teoretycznie mam 2,7 ale to zbliżone silniki i podzespoły chyba.
a tak orientacyjnie ile Cię wyszła ta modyfikacja ? 
900zl, ale mialem zrobione mniej wiecej polowe wydechu razem z koncowkami, wszystko z nierdzewki.
2.7tdi brzmia tak samo po takich modach ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tak znośnie wsumie ;) 

a na autostradzie przy większych prędkościach idzie normalnie jechać? Czy drze się bardzo ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku jest tylko trochę głośniej, ale zdecydowanie nie przeszkadza.  Przy 120 trochę słychać buczenie a wyżej czy niżej to w sumie prawie nie (ale C6 jest trochę lepiej wyciszona niż B8). Różnica znacząca jest w głośności z zewnątrz - w tunelach fajnie słychać, ale test głośności przeszła bez problemu na stacji diagnostycznej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...