Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrze brzmiacy 2.7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej..

 

Udalo sie komus doprowadzic jakies TDI do ladnego dzwieku? Jestem ciekawy efektow.. jest tu duzo a4b8 z poczwornymi koncowkami w tdi i jestem tylko ciekawy jak brzmia, podsylajcie jakies efekty.

 

Pozdrawiam!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moje ex C6 (3.0tdi, 2.7tdi brzmią w sumie tak samo) poniżej na filmach. Od środkowego łączenia do końca rury seryjnej średnicy bez tłumików (robione generalnie na wzór układu Supersprinta). Katalizator pozostał na swoim miejscu. Żeby było głośniej i bardziej rasowo trzebaby wyciąć kata i zrobić całość na większej średnicy + porządny downpipe.

 

 

Opublikowano
W dniu 26.02.2018 o 16:25, luk330 napisał:

Moje ex C6 (3.0tdi, 2.7tdi brzmią w sumie tak samo) poniżej na filmach. Od środkowego łączenia do końca rury seryjnej średnicy bez tłumików (robione generalnie na wzór układu Supersprinta). Katalizator pozostał na swoim miejscu. Żeby było głośniej i bardziej rasowo trzebaby wyciąć kata i zrobić całość na większej średnicy + porządny downpipe.

 

 

Jestem w tym troszkę zielony ale mam rozumieć ze wszystko jest seryjne tylko usunąłeś tlumniki środkowe tak ? ;)

Opublikowano
Jestem w tym troszkę zielony ale mam rozumieć ze wszystko jest seryjne tylko usunąłeś tlumniki środkowe tak ? [emoji6]
W 3.0tdi srodkowych tlumikow nie ma, sa tylko koncowe ;-) W sporym uproszczeniu mozna powiedziec, ze zostaly po prostu usuniete te tlumiki :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Okej dzieki za odpowiedz ?

Opublikowano
Okej dzieki za odpowiedz [emoji4]
A tak brzmi troche bardziej zmodyfikowany wydech w 3.0tdi (w tej samej firmie co i ja robilem). Tylko tutaj juz dp zrobiony no i bez kata i dpfa:



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja teoretycznie mam 2,7 ale to zbliżone silniki i podzespoły chyba.

a tak orientacyjnie ile Cię wyszła ta modyfikacja ? 

Edytowane przez GrzegorzSi

Opublikowano
Ja teoretycznie mam 2,7 ale to zbliżone silniki i podzespoły chyba.
a tak orientacyjnie ile Cię wyszła ta modyfikacja ? 
900zl, ale mialem zrobione mniej wiecej polowe wydechu razem z koncowkami, wszystko z nierdzewki.
2.7tdi brzmia tak samo po takich modach ;-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To jeszcze tak znośnie wsumie ;) 

a na autostradzie przy większych prędkościach idzie normalnie jechać? Czy drze się bardzo ? ?

Opublikowano

W środku jest tylko trochę głośniej, ale zdecydowanie nie przeszkadza.  Przy 120 trochę słychać buczenie a wyżej czy niżej to w sumie prawie nie (ale C6 jest trochę lepiej wyciszona niż B8). Różnica znacząca jest w głośności z zewnątrz - w tunelach fajnie słychać, ale test głośności przeszła bez problemu na stacji diagnostycznej ;)

Opublikowano

Okej dzięki za informacje ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.