Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migający Xenon i postojowe.


Daro42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem ,jak włącze światła postojowe to w prawej lampie miga na przemian xenon z postojową żarówką, jak przełączę na pozycyjne to świecą normalnie, po powrocie na postojowe znowu mrygają  na przemian, co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij lampy i zamień je miejscami

Jeśli w lewej lampie podłaczonej na prawej stronie problem dalej będzie występował to problem z wiązką.

Jeśli prawa lampa na lewej stronie dalej będzie migać to problem z lampą, wtedy trzeba by sprawdzić czy nie są uszkodzone/przetarte gdzieś kable w lampie. Jeśli kable OK to możesz spróbować zamienić między lampami przetwornice i ponowić test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2018 o 08:16, hugo911 napisał:

wyciągnij lampy i zamień je miejscami

Jeśli w lewej lampie podłaczonej na prawej stronie problem dalej będzie występował to problem z wiązką.

Jeśli prawa lampa na lewej stronie dalej będzie migać to problem z lampą, wtedy trzeba by sprawdzić czy nie są uszkodzone/przetarte gdzieś kable w lampie. Jeśli kable OK to możesz spróbować zamienić między lampami przetwornice i ponowić test.

Zamieniłem lampy i prawa strona nadal miga, więc albo wiązka albo problem z modułem ,tylko gdzie znajduje się moduł.Lampy są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampami steruje moduł MCE. Znajduje się on pod kierownicą.

Tutaj masz dokładny opis z którego wszystko zrozumiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, z prawej strony za schowkiem we wiązce dwa kable były przetopione i robiły zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...