-
hugo911 obserwuje zawartość Przeguby do Audi A4 B6/B7 , Poduszka skrzyni biegów i drgania lewarka A4 B6 1.9 TDI , Jaki olej do skrzyni biegów w Audi? i 5 innych
-
Kolektor ssący asb
Kolektor do zrzucenia i wyczyszczenia. Jak to nie pomoże to zostaje kwestia sterownika/silniczka do tych klap. Najlepiej przy okazji przeczyścić cały dolot bo na pewno jest zawalony od EGR.
-
[B6 AVF] głośny stuk po odjęciu gazu na jedynce
poduchy pod silnikiem i skrzynią sprawdzone?
-
Czujnik temperatury oleju G8 - lokalizacja 3.0 tdi
Powinien wiedzieć, przecież zawsze mogą zawołać kogoś z serwisu jak handlowiec będzie nie ogarnięty
-
Czujnik temperatury oleju G8 - lokalizacja 3.0 tdi
Czujnik w misce olejowej pełni 2 zadania: pomiar poziomu oleju oraz pomiar temperatury oleju. Z doświadczenia również wiem że jeśli chodzi o te czujniki to lepiej je od razu kupić w ASO. Niestety nie należą do najtańszych bo koło 500
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
W tym przypadku Fuchs = ORI bo to on produkował olej na pierwsze zalanie do tych skrzyń
-
Coś umiera pomocy !
Też bym obstawiał na sprzęgiełko alternatora. Nawet jeśli mechanior wymienił napinacz i rolkę to przez sprzęgiełko znowu się niebawem rozsypie.
-
Awaryjne zamknięcie szyby elektrycznej
Zdejmij boczek, odkręć silniczek i dosuń ją ręcznie
-
Skacząca temperatura A4B7 1.9TDI
jak masz możliwość spawdzenia komputerem to porównaj czy odczyt temperatury płynu w bloku silnik jest taki sam jak w liczniku. Przy tym co opisałeś bardzo prawdopodobne jest że pada ci czujnik. Miałem identyczną sytuację u siebie i wymiana czujnika pomogła (ale niestety spodziewany efekt nastąpiłdopiero jak kupiłem ori czujnik - zamienniki których po drodze przerobiłem 2 szt źle pokazywały temp. jakby auto było cały czas nie dogrzane)
-
błotniki do lakierowania
temat wałkowany na forum poczytaj sobie tutaj polecany jest użytkownik zderzakiwkolorze z allegro
-
Tryb skandynawski b7
zmieniasz samo kodowanie kraju i światła będą inaczej sie zachowywać. 1. musisz je włączyć ręcznie lub funkcja auto jeśli jest taka opcja\ 2. po włączeniu zapłonu światła mijania się zaświecają 4. po włączeniu zapłonu zapalają się postojowe przód i mijania tył i halogeny przód 3. usa nie pamiętam
-
Błąd BREMSE, ABS, świece i ręczny
Może czujnik w zbiorniczku padł. Masz możliwość sprawdzenia komputerem czy są jakieś błędy?
-
Błąd BREMSE, ABS, świece i ręczny
Sprawdź poziom płynu w zbiorniczku z płynem hamulcowym. Sprawdzałeś komputerem czy nie ma żadnych błędów w pamięci
-
[B6 AVB] Nagła utrata mocy przy większej prędkości
Trzeba podpiąć komputer i sprawdzić błędy bez tego wróżenie z fusów i dużo możliwych przyczyn
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie która opcja będzie lepsza do B6 zawias 1BV, planowana opona 235/40/18 tak żeby nic nie wystawało i obcierało o rant szczególnie przy załadowanym tyle 8 et 35 czy 8,5 et 35. ewentualnie np z A5 8,5 et 29? Lub jakie inne parametry byście polecili? Nie chce przesadnie szerokiej felgi typu 9 czy 9,5
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Jakiej firmy zakładałeś jednomas? Valeo czy dorabiany na zamówienie?
hugo911
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta