Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telepanie


vook

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chcialem prosic o pomoc w diagnozie. Moje auto to audi a4 b8 z 2010 roku, tfsi 180km multitronic. Dzisiaj ruszajac ze swiatel, nie jakos bardzo gwaltownie, kola zakrecily mi sie na drodze, nastepnie bylo slyszalne chrupniecie i szarpniecie. Auto ruszylo a przy probie przyspieszania (czy na D czy na S) czuc bardzo mocne telepanie samochodu. Zapalila sie migoczac kontrolka check engine. Zjechalem na pobocze, wylaczylem silnik. Po wlaczeniu silnika kontrolka zniknela ale auto ma te same objawy. Auto przyspiesza bez szarpania ale tylko przy baaardzo delikatnym dodaniu gazu. W takim tepie dotoczylem sie do warsztatu, do ktorego jutro pojade z autem. Auto mam od 4 lat, 130 tys przebiegu. Przez te 4 lata zdarzylo mi sie ze 2 razy podobnie na sliskiej nawierzchni ze kola sie zakrecily i cos gruchnelo, ale później wszystko wrocilo do normy. 

Czy moge prosic o pomoc w diagnozie? Co to moze byc, ile moze kosztowac? Auto oddam do vcentrum w Warszawie, gdzie normalnie je serwisuje. Czytalem forum, wyglada to jak dwumasa, ale szczerze mowiac jestem laikiem i nie wiem nawet czy ten benzyniak dwumase ma :-/. Z gory dzieki. Jak potrzeba dodatkowych informacji to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze cewka zaplonowa plus swieca do wymiany. Temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...