Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Avant Quattro prawie S4 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , w końcu przyszedł czas aby przedstawić swoją B6-tkę :D .Audi kupiłem na początku 2017 roku jako typową "małyszówkę " z zaplanowanym już wcześniej projektem "S4".Silnik seria 2.5 Tdi V6 180KM AKE manual , rok 2001  , kolor LZ9W ebonyschwarz perleffect, środek czarno /szary swing skóry , RNS-E oczywiście musi być :grin: , Bose , pełna elektryka , klimatyzowany schowek ,podświetlenie środka led ,itd. ogólnie ma wszystko to co chiałem aby miała:).Tak nawiasem jest to moja trzecia B6-stka z tym silnikiem i nie znajdzie się "znawca cwaniak" który mnie przekona że jest to zły motor ;). Po kilku miesiącach poszukiwań oryginalnych gratów (w sensownym stanie i cenie ) z S4 wyszło coś takiego . 

Zmiany już wykonane :

- przedni i tylny zderzak S4

- listwy drzwiowe dolne S4

- listyw progowe S4

- felgi 18" AVUS 3 

- kierownica + gałka S4

- zawieszenie S4

- szare tarcze zegarów S4 (wyskalowane pod TDI :D)

- lotka ori S-LINE tym razem 

- podświetlenie led tablicy rej.

- lampy BLACK + led H7 9600lm + led w5w

- tarcze nawiercane /nacinane p+t

Do pełni szczęścia brakuje : 

- końcówki a'la RS a dokładnie BUZZER ZZ120XR oraz BUZZER ZZ120XL - zaliczone 09.02.2018

- obniżenie zawieszenia -35 sprężyny H&R - zaliczone 20.03.2018

- korekta lakieru 

- no i najważniejsze komplet czarnych foteli + kanapa RECARO S4 :naughty:

- nakładki na pedały RS4

- może dokładka przedniego zderzaka i progów , ale to może , nie chcę przedobrzyć :)

 

Ogólnie do pełni satysfakcji już dużo nie brakuje :D .Liczę na pozytywne opinię ale krytykę też przyjmę na klate :P

 

 

 

DSC_0538.JPG

DSC_0542.JPG

DSC_0535.JPG

DSC_0533.JPG

DSC_0531.JPG

DSC_0529.JPG

DSC_0527.JPG

DSC_0526.JPG

 

*Proszę uzupełnić profil.

Edytowane przez alienv8

Opublikowano

Klawo sie prezentuje. Po:thumbup1:każ środek.

Opublikowano
  • Autor

Trochę go ogarnę i wrzucę foty :grin:

Opublikowano

Bardzo ładna. Avuski pasują pięknie. Pokazuj środek raz raz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jutro wrzucę foty ze środka ;) , dzisiaj zebrałem się w sobie i wspawałem końcówki wydechu , powiem wam że mi sie podoba :naughty: .Lepsze foty będą jutro .

DSC_0565.JPG

Opublikowano
15 godzin temu, alienv8 napisał:

Jutro wrzucę foty ze środka ;) , dzisiaj zebrałem się w sobie i wspawałem końcówki wydechu , powiem wam że mi sie podoba :naughty: .Lepsze foty będą jutro .

DSC_0565.JPG

Mi się też podoba. Czekam na wiecej foci ?

Opublikowano
  • Autor

Objecane zdjęcia wnętrza :) i finalny wygląd kominów . Końcówki nie wystają ze zderzaka tylko licują się krawędzią dokładki , moim zdaniem tak jest idealnie . RNS-ik obecnie na diagnozie u kolegi TomA4 . 

DSC_0567.JPG

DSC_0572.JPG

DSC_0569.JPG

DSC_0570.JPG

DSC_0573.JPG

DSC_0592.JPG

DSC_0582.JPG

DSC_0583.JPG

DSC_0593.JPG

Edytowane przez alienv8

Opublikowano

Co to za końcówki? Zapodaj jakiś link. Jak nie chcesz w temacie może być na priv. 

Opublikowano
  • Autor
Co to za końcówki? Zapodaj jakiś link. Jak nie chcesz w temacie może być na priv. 

BUZZER ZZ120XR oraz BUZZER ZZ120XL na alledrogo znajdziesz. Zapłaciłem 280pln z przesyłką.

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
Teraz, alienv8 napisał:

BUZZER ZZ120XR oraz BUZZER ZZ120XL na alledrogo znajdziesz.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę nowy pakiet olejowo-filtrowy od kolegi " dzik-a" + sprężyny -35 :banan:   i coś dla RNS-a :)

DSC_0698.JPG

DSC_0699.JPG

Edytowane przez alienv8

Opublikowano
  • Autor

Wiosenna sesyjka :D 

20180325_165910.jpg

20180325_165341.jpg

20180325_165545.jpg

Opublikowano
  • Autor

 

Montaż dokładki od Cupry .9b9b7df298a6f10eed28a776d1d81271.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

ładnie ładnie ;) pokaż jak dokładka wygląda z dalszej odległości z jakiej cupry konkretnie ?

 

Opublikowano
  • Autor
ładnie ładnie [emoji6] pokaż jak dokładka wygląda z dalszej odległości z jakiej cupry konkretnie ?
 
Wersja dokładki z Cupry R 99-05.69c2f71534c47320349bd6dd0b1a7af7.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.