Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] 18 na 8 cali-jakie opony


wentyl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie dyskutujmy na temat, o co się kto dowiadywał, tylko jak się jeździ, itp. Gdybać sobie można.. :gwizdanie:

Ja szczerze powiedziawszy również zastanawiałem się nad tym, czy nie dać na następny sezon 225/45 albo 235/40 18", bo obecny rozmiar 225/40 na dziurach daje w kość i to równo :)

Rozumiem, że na 235/40 będzie jeszcze bardziej rzucać autem po drodze, a jak to jest z 225/45 - ponawiam pytanie kolegi, czy ma ktoś u siebie coś takiego założone ??

Proszę o opinie, jak się jeździ na 235/40 i na 225/45 jak ktoś posiada. Rozmiar oczywiście 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze na 235/40/18 i trochę ciąga ale okazało sie że mam luzy na drażkach wiec wypowiem sie ponownie w nastepnym tygodniu jak. Moze to dlatego tak go nosi. Apropos komfortu jazdy na nich to wydaje mi sie ze zależy to od 2 rzeczy, Twojego zawieszenia, oraz drog po jakich sie najcześciej przemieszczasz. Co do zawieszenia, ja mam -35mm na weitecach ktore sa miekkie jak na sprezyny obnizajace a apropos dróg to jadac do pracy mam kawalek bardzo syfny, i tam trzeba zwolnic bo strasznie telepie i jest nieprzyjemnie. Ale to naprawde kawalek gdzie na polatanych dziurach sa kolejne laty i dziury. Poza tym jak dla mnie jest ok.

Jedno co zauwazylem zmieniajac z 205/55/16 to to ze spalanie mi strasznie skoczylo i samochod stracil na dynamice ale tego problemu nie powinienes miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...