Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sprężyny -30 czy mogę...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem w aucie otóż bardzo wysoko stoi mi przód. okropnie wysoko. przód amory kayaba nowe. są sprawdzone i amortyzatory są założone dobre. Chce założyć sprężyny żeby obniżył przód. czy mogę założyć eibachy -30 przód a z tylu fabrykę zostawić ? wdg mnie się powinno wyrównać tylko nie będzie to miało wpływu na jazdę ? teraz jeździ się okropnie 

Opublikowano

A4 tak ma, przód niby u góry tył niżej. Zastanów się co za amortyzatory kupiłeś jeśli zwykle pod standardowe zawieszenie, zmień tył. Najczęściej pada tył z wiadomych powodów. Bagaże itd. Często też pękają zwoje na tyle.
Teraz jeśli masz zwykle amory zakładając -30mm sprężyny za chwilę wymienisz amorki bo się po prostu rozpier.... ;-)
Albo ma się zwykle i tak jeździ albo kupuje coś pod 1be sportowe i wtedy będzie niżej i tyle.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Klawisz-84 napisał:

A4 tak ma, przód niby u góry tył niżej. Zastanów się co za amortyzatory kupiłeś jeśli zwykle pod standardowe zawieszenie, zmień tył. Najczęściej pada tył z wiadomych powodów. Bagaże itd. Często też pękają zwoje na tyle.
Teraz jeśli masz zwykle amory zakładając -30mm sprężyny za chwilę wymienisz amorki bo się po prostu rozpier.... ;-)
Albo ma się zwykle i tak jeździ albo kupuje coś pod 1be sportowe i wtedy będzie niżej i tyle.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

mam kayaba założone z przodu 

Opublikowano

Ale nie rozumiesz.
Masz zwykle amorki więc nie zakładasz sprężyn -30 bo to nie ma sensu.
Dla mnie jest to Januszowe druciarstwo i w tej kwestii Ci nie pomogę.
Kupujesz amorki Monroe pod 1be i sprężyny eibach. Masz komfort i nisko.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Klawisz-84 napisał:

Ale nie rozumiesz.
Masz zwykle amorki więc nie zakładasz sprężyn -30 bo to nie ma sensu.
Dla mnie jest to Januszowe druciarstwo i w tej kwestii Ci nie pomogę.
Kupujesz amorki Monroe pod 1be i sprężyny eibach. Masz komfort i nisko.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

wiem o co chodzi co do wysokości będę patrzył jak założę 17 do niego jak to będzie wyglądać jeżeli źle wtedy faktycznie kupię pod 1be bo u siebie mam 1ba. Teraz muszę jechać zmienić kat pochylenia sworznia i koła ponieważ koło mi ptzrskakiwalo i dziwnie się samochód prowadziło. Prowadzenie poprawione na belce z przodu ale z tym kołem jest trochę lepiej lecz widać że kat pochylenia koła różni się między prawym a lewym 

Opublikowano

Jak masz problem z pochyleniem koła to znaczy się że zwrotnice masz zużytą lub odkształconą. Jedynie wymiana pomoże bo tam nie ma regulacji.
Jednak jeśli wachacz będzie do d*py to też da zły kąt.
Szukanie igły w stogu siana.
Ja mam 0,05 ponad miarę dopuszczalnych parametrów a całe zawieszenie wymieniłem ;-) więc póki co tak pozostanie szkoda mi kasy dla tych minimalnych różnic których i tak nie odczuwam

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.