Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ktoś pomoże ?? Błędy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Mam problem z hamulcem ręcznym i AHA, wygląda to tak ze ręczny zaciąga się i zwalnia prawidłowo lecz czasem nie świeci guzik a AHS czasem nie chce działać wyświetla informacje ze AHS jest niedostępne(pasy zapięte,drzwi zamknięte wszystkie warunki spełnione) podłączyłem samochód pod vcds i ukazało sie całkiem sporo błędów i nie da się ich skasować :( mógłby ktoś zerknąć na logi z vcds i podpowiedzieć ? w jednym z błędów mówi ze czujnik abs uszkodzony a całkiem niedawno został wymieniony na nowy.

Log-WAUZZZ8K09A003198-173490km.txt

Opublikowano
Teraz, Adriancabb napisał:

Tak, puszcza sam za każdym razem nie ważne czy świeci przycisk czy nie

Według mnie to może być chociaz nie musi sprawdź styki w sterowniku hamulca znajduje się w bagażniku po prawej stronie w schowku 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Pelo31 napisał:

Według mnie to może być chociaz nie musi sprawdź styki w sterowniku hamulca znajduje się w bagażniku po prawej stronie w schowku 

Ok dzięki popatrzę tam :)

Opublikowano
1 minutę temu, Adriancabb napisał:

Ok dzięki popatrzę tam :)

Bo w błędach masz sterownik hamulca 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Pelo31 napisał:

Bo w błędach masz sterownik hamulca 

Ok, a co do reszty błędów? 

Opublikowano
2 minuty temu, Adriancabb napisał:

Ok, a co do reszty błędów? 

Nie patrz na wszystkie błędy zrob pierw hamulec ręczny bo jest tak że jak jeden błąd się ujawi to może dość do tego 5 innych tak u mnie też bylo jak zrobiłem hamulec to przy następnym skanie juz nic nie bylo 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Pelo31 napisał:

Nie patrz na wszystkie błędy zrob pierw hamulec ręczny bo jest tak że jak jeden błąd się ujawi to może dość do tego 5 innych tak u mnie też bylo jak zrobiłem hamulec to przy następnym skanie juz nic nie bylo 

OK rozumiem, czyli przeczyścić styki od sterownika hamulca i wtedy sprawdzić jeszcze raz 

Opublikowano
1 minutę temu, Adriancabb napisał:

OK rozumiem, czyli przeczyścić styki od sterownika hamulca i wtedy sprawdzić jeszcze raz 

Tak dokładnie jak kiedyś miałem b8 to mi mrugalo przy hamulcu wymienilem sterownik na allegro kupilem za 60zl i śmigal 

Opublikowano
8 minut temu, Pelo31 napisał:

Tak dokładnie jak kiedyś miałem b8 to mi mrugalo przy hamulcu wymienilem sterownik na allegro kupilem za 60zl i śmigal 

Daj znać czy coś pomogło po czyszczeniu styków jak nie to załatw na podmiane drugi sterownik 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Pelo31 napisał:

Daj znać czy coś pomogło po czyszczeniu styków jak nie to załatw na podmiane drugi sterownik 

Będe działał w weekend to dam znać :) dzięki za pomoc :) 

Opublikowano
  • Autor

A sterownika nie mam za bardzo z kąd załatwić na podmianę :/

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki problem z hamulcem rozwiązany :wink: problemem okazał sie sterownik po wymianie wróciło wszystko do normy, ale błędów nie mogę skasować chyba problem z kablem spróbuje zainstalować vcds od nowa :) 

Opublikowano
W dniu 8.03.2018 o 16:53, Adriancabb napisał:

A nie mówiłem że to sterownik 

Nie patrz na wszystkie błędy zrob pierw hamulec ręczny bo jest tak że jak jeden błąd się ujawi to może dość do tego 5 innych tak u mnie też bylo jak zrobiłem hamulec to przy następnym skanie juz nic nie bylo 

Opublikowano

Brawo ja 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Pelo31 napisał:

Brawo ja 

Hehe ? diagnostyka na forum bezbłędna ??

Opublikowano
  • Autor

A mam takie jeszcze pytanie jak wykręcałem moduł to zauważyłem wiązkę kabli z różową okrągłą wtyczką dosyć sporo tych kabli tam było wiesz może do czego to może być ? Schowane to było z lewej strony za wygłoszeniem 

Opublikowano
  • Autor

Dobra już wiem do czego to :wink:  wiązka pod hak :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.