-
Osłona termiczna tunelu
Dziękuje ?
-
Osłona termiczna tunelu
Witam ? Chcialbym zapytać czy mogę zamienić osłonę termiczna o tym numerze 8K0804160F na jakaś inna ponieważ nie mogę znaleść o takich numerach. Pozdrawiam ?
-
Mmi 2G High Bluetooth
Taka wiązkę znalazłem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7282069332 A tutaj moduł z skrzynka http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7692185420
-
Mmi 2G High Bluetooth
Witam, Czy ktoś montował Bluetooth w swoim B8? Przeszukalem forum ale nic konkretnego nie znalazłem,wiec może mógłby ktoś pomoc czy ten moduł znajduje sie pod siedzeniem pasażera? Następnie jeśli już go tam zamontuje to gdzie wpiąć sie z kablami? I kolejna sprawa czy każdy moduł od B8 bedzie pasował? Planuje to zamontować jak zbiorę części i wtedy utworzył bym temat krok po kroku ale potrzebuje pomocy jak to ogarnąć Liczę na pomoc
-
Zagłówki przednie
Cześć chłopaki, Orientujecie sie może czy są takie zagłówki przednie jak montują w niektórych B9 takie z regulacja przód tył góra dół ?
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
Dobra już wiem do czego to wiązka pod hak
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
A mam takie jeszcze pytanie jak wykręcałem moduł to zauważyłem wiązkę kabli z różową okrągłą wtyczką dosyć sporo tych kabli tam było wiesz może do czego to może być ? Schowane to było z lewej strony za wygłoszeniem
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
Hehe ? diagnostyka na forum bezbłędna ??
-
Ktoś pomoże ?? Błędy
Chłopaki problem z hamulcem rozwiązany problemem okazał sie sterownik po wymianie wróciło wszystko do normy, ale błędów nie mogę skasować chyba problem z kablem spróbuje zainstalować vcds od nowa
-
kody błędow
- Poziom oleju na wyświetlaczu radia
Musisz pojeździć dość trochę zeby sie pokazał poziom oleju, za każdym razem kiedy podniesiesz maskę bedzie taki komunikat ponieważ wtedy sie kasuje, możesz jeszcze rozgrzać silnik po czym zgasić i uruchomić zapłon poczekać dwie minuty i ma sie ukazać poziom oleju- Ktoś pomoże ?? Błędy
A sterownika nie mam za bardzo z kąd załatwić na podmianę :/- Ktoś pomoże ?? Błędy
Będe działał w weekend to dam znać dzięki za pomoc- Ktoś pomoże ?? Błędy
OK rozumiem, czyli przeczyścić styki od sterownika hamulca i wtedy sprawdzić jeszcze raz- Ktoś pomoże ?? Błędy
Ok, a co do reszty błędów? - Poziom oleju na wyświetlaczu radia