Witam.
Proszę jakiś link lub stronę gdzie odczytam kody błędòw w A4 2.0tsfi quattro 2011.
Po pierwszym skanie obdeleven wyskoczyło p0299.
Ewentualnie jakãś pomoc w tymi temacie błedu.
Pozdrawiam .
Witam wszystkich ! Jestem nowicjuszką więc wybaczcie jakby moje pytania wydawały śmieszne.Ale tylko w ten sposób mogę nauczyć sie jakie wymagania ma moje auto!
*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
Witam wszystkich.
Wlaśnie zostałam mamą mojego nowego dziecka:)
Nabyłam A4 2.0T Quattro 2011 z 150 tyś km. w wersji Premium Plus Sedan AWD.
Byłam nastawiona na zakup nowego auta ale mój syn namówił mnie na używany model AUdi A4.
Po pierwszym odpaleniu autka ...zakochałam się...jazda próbna była wyśmienita a ja już czekałam kiedy będzie u nie pod domem.
Wcześniej jeździłam hyundaiem hatchbackiem z 2014 .
Różnica kolosalna mimo różnicy wieku miedzy autkami.
Myślę że Audi A4 będzie moim ulubionym samochodem.
Będę wdzięczna za wasza pomoc iż autko nie jest nowe i pewnie będzie trzeba przy nim cos porobić
oraz proszę o wyrozumiałość jeżeli nie będę znać tematu.
Pozdrawiam wszystkich z A4-klub.pl i forumowiczów.
*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.