Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak ładnie spasować nowa dokładkę (nie s-line) zderzaka przedniego ?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem dzis "nowa" dokladke do zderzaka przedniego mojego auta poniewaz stara byla uszkodzona posrodku i mam problem niestety :thumbdown: jest to zwykla dokladka nie s-line

Stara dokladke byla bardzo ladnie spasowana z blotnikami i nic nie odstawalo ani nie bylo szpar mimo tego ze byla popekana zaraz pod rejestracja.Po zalozeniu nowej dokladki do starego zderzaka przy zetknieciu dokladki z blotnikiem po obu stronach sa szpary i dokadka jest za nisko wzgledem prawego i lewego blotnika.Nie wiem czy to norma i juz tak bedzie z racji tego ze ta dokladka jest nie z tego zderzaka czy moze da sie to jakos wyregulowac zeby jak wczesniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić ale być może trafiłeś po prostu na podróbkę. Kiedy 2 lata temu przebiałem temat w mojej B6 uczulano mnie na to.

Porównaj drobne szczegóły wykonania poprzedniej i obecnej dokładki (tabliczka z numerem części, uchwyty montażowe) i będziesz miał odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladka jest orginalna bo sciagnieta z innego zderzaka nawet byla moim kolorze nadwozia tylko porysowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co tam mozna zle zlozyc to nie silnik,ogladalem i wszystko bylo ok ale na aucie juz sa wieksze szpary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A błota nie ma na ślizgu?

dokładka jest oryginalna bo ściągnięta z innego zderzaka nawet byla moim kolorze nadwozia tylko porysowana

a to akurat o niczym nie świadczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...