Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak kierunkowskazów na klapie bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bin85 a jaki jest komunikat o błędzie przy oświetleniu tablicy rejestracyjnej ? Przed wymianą modułu komfortu, zmieniłem oświetlenie na ledowe ale wtedy problemu nie miałem. . Może po zmianie .... hmm 

Opublikowano

Też zmieniałem na ledowa ale nawet nie musiałem rezystorów dawać bo błędu nie było, jad dobrze pamiętam to komunikat dopiero pojawia się jak obie żarówki się spalą.

i wtedy wyskakuje "licence plate lamp" czy coś podobnego

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, bin85 napisał:

Też zmieniałem na ledowa ale nawet nie musiałem rezystorów dawać bo błędu nie było, jad dobrze pamiętam to komunikat dopiero pojawia się jak obie żarówki się spalą.

i wtedy wyskakuje "licence plate lamp" czy coś podobnego

Buuuu :) A miałem cichą malutką  nadzieję :P 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bin85 mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę. Możesz nagrać filmik z tylnimi światami  roli głównej?  Chciałbym zobaczyć czy świecą u mnie te części lampy, które powinny. 

No i przesłać na emalia

[email protected]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dobra,tak na przyszłość. Znalazłem magica,niestety dopiero aż w Gnieźnie,który powiedział mi dlaczego przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca,świecą mi się światła stopu na klapie bagażnika,a przy drugim już nie. Odpowiedź jest prosta :P Za słaby moduł to tych lamp. Ja kupiłem moduł z końcówką AQ ,a powinienem mieć przynajmniej CQ. stwierdził że da radę to obejść,ale jak to każdy magic ma swoje tajemnice :) Więc zostaje mi kupić nowy moduł,lub wycieczka do Gniezna :P

Opublikowano
26 minut temu, kamilch-1984 napisał:

Dobra,tak na przyszłość. Znalazłem magica,niestety dopiero aż w Gnieźnie,który powiedział mi dlaczego przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca,świecą mi się światła stopu na klapie bagażnika,a przy drugim już nie. Odpowiedź jest prosta :P Za słaby moduł to tych lamp. Ja kupiłem moduł z końcówką AQ ,a powinienem mieć przynajmniej CQ. stwierdził że da radę to obejść,ale jak to każdy magic ma swoje tajemnice :) Więc zostaje mi kupić nowy moduł,lub wycieczka do Gniezna :P

Za słaby moduł ?.... dobre 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Love-AUDI napisał:

Za słaby moduł ?.... dobre 

Niby to ma sens.. Przy pierwszym wciśnięciu pedału hamulca świecą wszystkie cztery pola. Za drugim razem już tylko dwa i komunikat na desce. Sądzisz że nie chodzi o moduł ?

Opublikowano

nie , na tym midule da się nawet neony zakodować

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Love-AUDI napisał:

nie , na tym midule da się nawet neony zakodować

Zgadza się. Pod warunkiem że wie się jak to zrobić. Powiedział mi też że da rady na tym module ustawić światła.  Dlatego mam dwa wyjścia.  Cisnąć do Gniezna lub kupić moduł z odpowiednim oznaczeniem. Klapa bagażnika działa  bez żadnego problemu. Tylko te światła mnie męczą. 

Opublikowano

po prostu masz źle zakodowany sterownik , a dokładniej kodowanie lamp

sprawdz PW

Edytowane przez Love-AUDI

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.07.2018 o 18:18, Love-AUDI napisał:

po prostu masz źle zakodowany sterownik , a dokładniej kodowanie lamp

sprawdz PW

Wycieczka udana :) Dziękuję kolego (LOVE-Audi) za pomoc w ogarnięciu lamp :) W końcu mam spokój ducha:) Pozdrawiam serdecznie.

Opublikowano

?

Opublikowano

To może pochwalicie się jak to w końcu zakodować ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, bin85 napisał:

To może pochwalicie się jak to w końcu zakodować ?

Siema,siema bin85 :) Powiem Ci,że  ten problem, który  powstały u mnie nie było szans na naprawienie żadnym vcds-em :/,a to dlatego,że miałem nie aktywny jeden kanał odpowiadający za światło stopu w tej lampie.Więc mogłem kombinować z tymi wartościami w kanałach  
- 181 
- 195
- 196
- 197
- 198  do usranej śmierci ?

Z kolegą "Love-audi" na odległość,przeprowadziliśmy szereg kombinacji i w rezultacie tylko w jednej lampie nie było światła stopu. 

Oczywiście Twoja pomoc z przepisywaniem wartości w kanałach że starego modułu jest jak najbardziej trafna :) . Problem leżał gdzie indziej i do tego potrzebny jest odpowiednie program ? . Dobrze mówię kolego LOVE-Audi?  

20180829_075300.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.