Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vw lt 35 2.5TDI


aro1120

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od początku,  potrzebowałem dostawczaka takie typu rama kontener itd, założenie było kupić coś zaniedbanego i dać drugie życie. 

Kupiłem więc Lt35 2.5 TDI, Z 2000R, Z kontenerem i winda, trochę zaniedbany kolorowy, rudy, brak ręcznego, klucz oczkowy zamiast korbki szyb, Pierwsze jazdy no jedzie, turbo słychać ale pewnie kontener z winda go trzyma ?  kontener zdjety owiewka winda, no pocisk poprostu, banan na twarzy nie schodził z pyska.
Zaczął się remont generalny, silnik w sensie słupek nie ruszamy wszystko gra, kompresja jest ok, pali od strzała przy - 17. Auto miało jechać na piaskowanie więc w między czasie wymieniony filtr powietrza który był poprostu czarny, egr zaslepiony, jazda na piaskowanie i moc znika, jedzie jak wtedy gdy miał kontener i windę, prędkość maks 110 na długiej prostej. Auto wraca na warsztat. Dolot sprawdzony pod względem szczelności wymyty, wężyki podciśnienia nowe, n75 nowy, czujnik temperatury w dolocie nowy, intercooler sprawdzony na szczelność, wyplukany,  turbo oddane do sprawdzenia, byłem obecny przy sprawdzaniu stan bdb. Iiiiiiiiiiii tu się zaczynają schody. Chcę założyć turbo idę do sklepu po komplet uszczelek do montażu turbo w moim silniku a na pokrywce od bezpiecznikow mam kod ANJ, vin to potwierdza, a to oznacza że ma 109 KM, i turbo że zmienna geometria, a ja trzymam w ręku normalne turbo po numerze okazuje się że to turbo od lt-ka ale 102KM, nooooooooooo i tu pojawia się przerażenie w moich oczach. I moje pytanie do was czy można takie turbiny zamienić między sobą i sterownik silnika to obsłuży bez problemu??? Bo może na tym polega problem mocy że poprostu sterownik silnika nie ogarnia tematu. A mój pojedynczy objaw pocisku to tylko odczucie psychiki. Sam nie wiem. Auto się składa, do jazdy będzie za tydzień najszybciej, a ja już nie mogę spać, bo myślę czy szukać turbo że zmienna geometria kolektora pod to i przewodów dolotowych, czy poprostu ANJ też były że zwykła turbina i mój to taki rodzyn 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...