Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny/oświetlenie/humorki


pjanusz94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam problemik z Audi A4B5 z 96r. Jednak elektryka w tym aucie ma humorki i mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże. Auto ma dołożony centralny zamek z pilota (przed jego założeniem też były problemy). Otóż: auto otwierane nawet z kluczyka nie otwiera wszystkich drzwi (przeważnie bo czasem otworzy). Nie zapala się lampka podsufitki (na stałe działa). W przypadku gdy otworzą się wszystkie drzwi, po otwarciu od strony kierowcy i pasażera z przodu nie zapalają się także lampki z tyłu (po otwarciu z tyłu lampki się palą ale nie ta w podsufitce). Używając pilota kierunkowskazy działają ale centralny nie zawsze załapie (z tą różnicą, że jak załapie z pilota to otworzy wszystkie drzwi). I moje pytanie - gdzie szukać przyczyn tego? Kiedyś poruszałem kostkami w prawym progu i zaczęło chwilę działać jak należy ale to było chwilowe. A trochę uciążliwe jest to, że jadąc na cepka nie mogę otworzyć wlewu bo trzyma go zamek...

A i jeszcze jedno. Jak chwilowo załapał centralny z pilota to przy otwartych drzwiach K+P przód drzwi pasażera się zamknęły będąc otwarte a kierowcy nie.

Jeżeli gdzieś przeskoczyłem na forum podobny problem to proszę mnie poprawić.

 

Do tego nie działa pikacz gdy zostawi się zapalone światła. Ktoś pomoże?

Edytowane przez pjanusz94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...