Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pierscienie


Grambolubie2

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie że tak. Sposobów jest kilka.

1. Należy kupić najnowszy zestaw specyfików "PIERŚCIEŃ REGENERATOR" renomowanej firmy "PIERŚCIEŃ i S-ka". Najpierw do starego oleju dolewasz płyn z pierwsze buteleczki z zestawu, który w ciągu 10 minut, podczas pracy na biegu jałowym, rozpuszcza stare pierścienie. Zlewasz stary olej i napełniasz silnika nowym olejem dolewając do niego płyn z drugiej butelki. Ten drugi płyn zapewnia odtworzenie wcześniej rozpuszczonych pierścieni.

2. Drugi sposób to zgłoszenie się do mechanika z Pacanowa (gdzie ponoć kozy kują) pana Zygmunta, który dokona wymiany pierścieni przez otwory od świec. To specjalista ginekolog ale pasjonat motoryzacji. Ponoć kiedyś wytapetował pokój przez dziurkę od klucza.

A tak na serio to mam propozycję żebyś zapoznał się z konstrukcją współczesnego silnika spalinowego (tak pierwsze z brzegu):

http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/6-polecanych-silnikow-benzynowych-tymi-benzyniakami-warto-sie-zainteresowac/zcg3j

Jeżeli będziesz przyglądał się na ten rysunek dostatecznie długo to powinieneś zrozumieć czemu twoje pytanie jest delikatnie mówiąc NAIWNE. No chyba, że trolujesz.

Edytowane przez maciej_m
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A droga jest taka usluga? Cxy lepiej sciagnac glowice i wyplanowac ja i kupic nowa uszczelke? Co sie bardziej oplaca wedlug ciebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie pojąłeś, że mówiąc kolokwialnie. "drę z ciebie łacha", a mój wydaje się, oczywisty żart nie dotarł jednak do twojej świadomości to proponuję abyś nie zagłębiał się w kwestie sposobu wymiany czegokolwiek ale oddał auto do mechanika.

Edytowane przez maciej_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...