Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ASN B6 Stuki- Przyspieszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) Postaram się opisać mój problem w miare przejrzyscie AUDI A4 B6 3.0 ASN QUATTRO Skrzynia FRE 2001r ;) Nie znalazlem podobnego tematu w ktorym ktos ma takie objawy jak ja dlatego tez zakladam nowy

Pierwsze odpalenie samochodu ruszenie wszystko jest okej idzie plynnie. Po jakiś 5km jak auto juz sie nagrzeje zaczynaja sie akcje. Podczas ruszania pierwszy bieg cos ewidentnie wali w podloge. Sa to rownomierne stuki. Przy wysprzegleniu jest mocny stuk. Na biegu jalowym tego nie ma. W momencie wrzucenia dwojki wystepuje to samo. Tylko teraz tak  przy spokojnych ruszeniach tak sie dzieje. Jesli dam mu po garach na drugim biegu czyli pedal w podloge to stukow brak. Przy wysokich predkosciach okolo 150km/h przy wcisnieciu buta w podloge buda wpada w drgania. Przy delikatnym przyspieszaniu nie ma tego efektu. Te stuki sa wyczuwalne mocno na pedale gazu. Mechanicy poddaja sie ( bylem w 3 warsztatach ) W jednym zaproponowali torsen. Nie wiem cz yto moze byc to ;) Poduchy skrzyni wymienione wsadzony jest LEM po wsadzeniu tego przez okolo 3km wiecej bylo dobrze. Przed przegladem tez wymienialem z tylu laczniki stabilizatorow i gumy. I tez sie uspokoilo na chwile. Poduchy silnika sa okej ;) Myslalem nad podpora walu tylko zastanawiam sie czy walnieta podpore ja bym czul na przodzie? Jeszcze dodam ze lewarek na 6 biegu rusza mi sie przod tyl w zakresie okolo 1cm ale no nwm ;) Moze cos z przegubem ? Czym dluzsza trasa tym jest to wyczuwalne mocniej. Jesli czegos nie napisalem a macie jakies pytania ktore moga pomoc naprowadzic na to co sprawdzic to bym prosil ;) 

Opublikowano
1 godzinę temu, sterydziarz napisał:

Witam ;) Postaram się opisać mój problem w miare przejrzyscie AUDI A4 B6 3.0 ASN QUATTRO Skrzynia FRE 2001r ;) Nie znalazlem podobnego tematu w ktorym ktos ma takie objawy jak ja dlatego tez zakladam nowy

Pierwsze odpalenie samochodu ruszenie wszystko jest okej idzie plynnie. Po jakiś 5km jak auto juz sie nagrzeje zaczynaja sie akcje. Podczas ruszania pierwszy bieg cos ewidentnie wali w podloge. Sa to rownomierne stuki. Przy wysprzegleniu jest mocny stuk. Na biegu jalowym tego nie ma. W momencie wrzucenia dwojki wystepuje to samo. Tylko teraz tak  przy spokojnych ruszeniach tak sie dzieje. Jesli dam mu po garach na drugim biegu czyli pedal w podloge to stukow brak. Przy wysokich predkosciach okolo 150km/h przy wcisnieciu buta w podloge buda wpada w drgania. Przy delikatnym przyspieszaniu nie ma tego efektu. Te stuki sa wyczuwalne mocno na pedale gazu. Mechanicy poddaja sie ( bylem w 3 warsztatach ) W jednym zaproponowali torsen. Nie wiem cz yto moze byc to ;) Poduchy skrzyni wymienione wsadzony jest LEM po wsadzeniu tego przez okolo 3km wiecej bylo dobrze. Przed przegladem tez wymienialem z tylu laczniki stabilizatorow i gumy. I tez sie uspokoilo na chwile. Poduchy silnika sa okej ;) Myslalem nad podpora walu tylko zastanawiam sie czy walnieta podpore ja bym czul na przodzie? Jeszcze dodam ze lewarek na 6 biegu rusza mi sie przod tyl w zakresie okolo 1cm ale no nwm ;) Moze cos z przegubem ? Czym dluzsza trasa tym jest to wyczuwalne mocniej. Jesli czegos nie napisalem a macie jakies pytania ktore moga pomoc naprowadzic na to co sprawdzic to bym prosil ;) 

Zadzwon do mnie na pw masz nr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.