Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warszawa i okolice - szukam warsztatu do wykonania swapa


morthias

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jako ze jakis czas juz odkladam kase i udalo mi sie ustrzelic a4 z bardzo ladna buda, to szukam warsztatu w Warszawie lub okolicach ktory podejmie sie swapa 1.6 i skrzyni 5 biegow na 1.8t + 6 biegow i quattro. Jest jedno ale. Kompletnie nie mam czasu sie tym zajac i szukam osoby/warsztatu ktory ogarnie wszystko z czesciami itp. Wiec jesli macie kogos zaufanego i godnego polecenia to prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej i taniej wyjdzie Ci sprzedać ten samochód i kupić inny z odpowiednim wyposażeniem. Koszty robocizny w Warszawie są zbyt wysokie do wartości auta.

Edytowane przez bobikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bobikos napisał:

Lepiej i taniej wyjdzie Ci sprzedać ten samochód i kupić inny z odpowiednim wyposażeniem. Koszty robocizny w Warszawie są zbyt wysokie do wartości auta.

Wiem mniej wiecej jakie to sa koszta i nie pytalem o porade dotyczaca oplacalnosci tego, tylko o serwis ktory sie tego podejmie na warunkach ktore wypisalem. Dzieki, zdaje sobie sprawe z tego ile to bedzie kosztowac, za samochod dalem tak smieszne pieniadze ze nawet jesli mialbym na tego swapa wylozyc 2x wiecej niz gdziekolwiek indziej w Polsce to bedzie mi sie to oplacalo ;).

 

Tak wiec - prosze nie dyskutowac tutaj o kosztach, tylko jesli znacie serwis ktory wykona mi swapa i dostarczy (znajdzie) czesci, to prosze o kontakt :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...