Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

modul komfortu 8E0959433CP schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam?

mam taki problem bo zmienilem modul komfortu, poprzedni byl zalany. Pojawil sie problem z domykaniem szyberdachu i szyb z pilota klapa bagaznika tez sie nie otwiera z pilota i do tego po zamknieciu auta po ok 2 min migaja wszystkie kierunkowskazy.

Mecanik rozklada rece?.Jest ktos w stanie pomoc?

 
  •  
 
Opublikowano
Godzinę temu, fabian.82 napisał:

Witam?

mam taki problem bo zmienilem modul komfortu, poprzedni byl zalany. Pojawil sie problem z domykaniem szyberdachu i szyb z pilota klapa bagaznika tez sie nie otwiera z pilota i do tego po zamknieciu auta po ok 2 min migaja wszystkie kierunkowskazy.

Mecanik rozklada rece?.Jest ktos w stanie pomoc?

 
  •  

Jak migają kierunkowskazy to może alarm sie uruchamia? Sprawdźcie vagiem kodowania. Możliwe że wystarczy wykodować alarm, zakodować funkcje których brakuje i po sprawie. :)

Opublikowano
  • Autor

z tego co mowil mechanik to jest fabryczny alarm

niby kodowal ale nic nie wchodzi poprostu oduca kazde kodowanie

Opublikowano
  • Autor

witam koledzy mam pytanie czy posiada ktos schemat wiazek kabli ktore wchodza z kostkmi do modulu chodzi o opis ktory za co odpowiada

mam a4 b7 z auto alarmem ciagle wyskakuje blad alarmu a po wyciagnieciu komfortu od wiazki ktora idzie do modulu mam dwa uciete i podejrzewam ze to od tego, po zamknieciu auta mijaja dwie minuty i migaja kierunkowskazy ale syrena nie wyje a i do tego nie domyka szyb i szyberdachu?

na elektrykow wydalem juz kupe kasy i kazdy rozklada rece?

pomozcie?

Opublikowano

Pisałeś kolego, że wymieniałeś tylko sam moduł, więc wiązkę w takim stanie jakim masz teraz miałeś i poprzednio, z tego co opisujesz różnica wg mnie musi być tylko w kodowaniu modułu komfortu, zakładam, że moduł został poprawnie zaadoptowany do nowego auta, można spróbować odłączyć aku na kilka minut i spróbować ponownie kodowania ewentualnie zmienić lapka/kabel/soft.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Marcellus napisał:

Pisałeś kolego, że wymieniałeś tylko sam moduł, więc wiązkę w takim stanie jakim masz teraz miałeś i poprzednio, z tego co opisujesz różnica wg mnie musi być tylko w kodowaniu modułu komfortu, zakładam, że moduł został poprawnie zaadoptowany do nowego auta, można spróbować odłączyć aku na kilka minut i spróbować ponownie kodowania ewentualnie zmienić lapka/kabel/soft.

tak dokladnie byl wymieniony sam modul i podpiety pod wiazke ktora juz byla w aucie

sproboje jak piszesz z akumulatorem i zmiana lapka

dziekuje za odzew kolego napewno dam znac czy sie uda?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.