Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1BE + springi eibach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję porady. B8 avancik zestaw 8.5" i 9.5" 19 ET 42 opona 235/35/19 + Eibach będzie ok? Jeśli ma ktoś 1be plus springi eibach prosiłbym o zdj pod postem 

Opublikowano

Hej ja co prawda mam b6 8,5 19 cali na 1be + eibach sportline przód jest idealnie a z tyłu mam jeszcze dystans 1 cm i jest ok oponka 235-35 r 19. Ale wydaje mi się ze do b8 mógł by wejść szerszy kapeć bez obcierania

Opublikowano
  • Autor

Bardziej mi chodzi jak nisko auto bedzie lezec i czy to bedxie wygladac jakos 

Opublikowano

zależy czy myślisz o eibach pro kit czy sportline i ile oczekujesz obniżenia ?

Opublikowano
  • Autor

No chciałbym żeby to siadlo ladnie zaraz pokaże. Tak siedzi na 17" 1 BA..  

https://zapodaj.net/6a0c1500d0117.jpg.html    

Edytowane przez czupryn

Opublikowano

popraw link

Opublikowano
  • Autor

20170912_155710.jpg

To jest na sprezynach eibach A amorki nie znane ?

Opublikowano
  • Autor

Poprawione :(

Opublikowano

wiadomo na BA to będzie koza na 19 na sportline usiądzie ładnie lecz wiadomo trzeba się przyzwyczaić i na początku będziesz klną z przesiadki BA bo trzeba uważać studzienki itd bo krawężniki to wiadomo że przy profilu 35 warto omijać ?

Opublikowano

to ze zdjęcia wydaje mi się że jest koło 20 i wygląda jak był by sportline bo na pro kicie by tak ładnie nie usiadł

tutaj masz link jak u kolegi siedzi

 

Edytowane przez maryn_08

Opublikowano
  • Autor

Koło 20" zgadza się. Wacham się między opona 225/35 A 225/40 tylko nie wiem czy wejdzie jak bedzie 1be i eibach spormile

Opublikowano

zakładaj 235/35 jeśli mówimy o 19 calach bo 225 juz nie będzie tego rantu ochronnego chyba że zależy ci na lekkim naciągu. Jeśli chcesz taki zestaw to amorki i odboje musisz mieć od s line a sprężyny pamiętaj żeby dobierać po kategorii wagowej auta. Ewentualnie zawsze możesz zainwestować w gwint ? a pisałeś że na tył 9,5 cala to także nie wiem czy nie musiał byś na tył dać szerszego kapcia bo na 8,5 to 235/35 jest ok

Edytowane przez maryn_08

Opublikowano
  • Autor

Gwintu nie chce. Chciałbym 225/35 ale to już chyba bedzie trzeba bardzo ostrożnie jeździć 

Opublikowano

będziesz miał naciąg a na 9,5 cali to już całkiem

Opublikowano
  • Autor

235/35 będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Na 8.5" Nie będzie naciągu, A na 9.5" będzie lekko :)

Opublikowano

to na pewno ? zawias koło i będzie wyglądać

Opublikowano
  • Autor

Jakie sprężyny byś mi radził eibach -30, czy sportline? Żeby to wyszło ladnie :)

Opublikowano

żeby wyszło ładnie to na pewno sportline ? a co do jazdy to wygodniejsze będą pro kit musisz się zastanowić co byś oczekiwał jak się przesiądziesz z BA to nauka jazdy od początku i przyzwyczajenia ?

Opublikowano
  • Autor

Miałem auto na gwincie wiem co to oznacza ? dzięki wielkie za pomoc 

Opublikowano

to jeśli miałeś to co ja ci będę tłumaczył ? ja tylko mogę powiedzieć że mam 1BE+ sportline i jest fajnie nie za miękko i nie za twardo nie ma efektu taczki dużo też daje to że jest to wielowahacz przód i tył ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.