Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 klimatyzacjia nie chłodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

objaw jest taki, w zeszłym roku leciało czasem słabiej, mniej nie z każdego otworu chłodne powietrze. W tym roku się pogłebiało aż przestało ( nawet ze schowka klimatyzowanego) . Jak włączam kliamatyzacje ( naciskam eco aby się nie paliło) to jest ok - niby jak by działało, więc z tego co naczytałem się na forum to nie kwestia kompresora czy braku czynnika.

Wydaje mi się, że to kwestia tych klapek - kiedyś jak się wyłączało zapłon to aż słychać było że za schowkiem coś jeszcze strzykało a teraz czytając na forum uświadomiłem sobie że nie wiem kiedy to słyszałem ostatnio.

Pytanie teraz konkretne: jestem z okolic Warszawy - Sochaczew konkretnie Kampinos, czy polecacie kogoś kto ogarnie rzeczowo temat a nie zacznie od "panie na pewno trzeba klimatyzacje nabić potem się zobaczy"

Albo jak ktoś chętny ( sam nie mam kabli i vag) na ogarniecie teamatu to proszę na priv.

Opublikowano

tez walcze z niedzialajaca klima,  klima nabita, wymieniony czujnik, jakis przekaznik, i co chwila wlacza sie i wylacza econ, tez slysze te klikanie klapek zza deski, masz jakis pomysl na to ?

Opublikowano

wentylatory wam chodzą,sprzęgło sprężarki ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.