Skocz do zawartości
IGNOROWANY

trójkąt ostrzegazy


szwiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam bzdurną sprawę, ale mnie denerwuje.  w klapie avanta b6 jest trójkąt ostrzegawczy , zamykany takim  małym ustrojstwem. Języczek tego ,,zamykadła " jest urwany  i klapka schowka od trójkąta opada przy podniesionej klapie. Można to wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mozna. tutaj na forum mozna kupic aluminiowy element o trwalosci wieczystej od uzytkownika @snajper007 albo szukac na alledrogo plastikowych po bodajze 19 zl. ja kiedys pytalem w aso ile taki element kosztuje ale nie pamietam ceny. ja mam wersje aluminiowa u siebie od kolegi z forum i jestem bardzo zadowolony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, b0ciaM napisał:

pewnie ze mozna. tutaj na forum mozna kupic aluminiowy element o trwalosci wieczystej od uzytkownika @snajper007 albo szukac na alledrogo plastikowych po bodajze 19 zl. ja kiedys pytalem w aso ile taki element kosztuje ale nie pamietam ceny. ja mam wersje aluminiowa u siebie od kolegi z forum i jestem bardzo zadowolony :)

 

dziękuje za info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś zwiedziłem szrocik za trójkątem ostrzegawczym Audi A4 b5 rok 99 sedan i tragedia  żaden nie pasował. Miałby ktoś foto trójkąta od takiej audi? Najlepiej jak leży na klapie żeby uchwyt było widać i jaki numer części ma? Bo różnią się ostatnią literką bądź nie mają wcale literki. Wszystkie były jakby o 1cm za duże. Były różne rodzaje do A4 b5 ? Bo też nie ufam, że tam na szrocie było wszystko ładnie opisane. Niby marker audi a4 b5 ale wszystko za wysokie. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...