Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b0ciaM

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. b0ciaM obserwuje zawartość scubi206
  2. a zapytam w druga strone, jakie maksymalne ET upchne w swoje nadkola przy tych oponach ktore juz mam (255/35/19)? Domyslam sie ze granice +-10 ET do oryginalnego rotora (ET 43) wchodza spokojnie.
  3. dzieki za odpowiedz kolego @mariusz36, tez mi sie wydawalo ze nie ma szans, a na piaskowaniu nadkoli mi najmniej zalezy
  4. siemano, szukam podpowiedzi czy na ta konkretna felge: https://www.original-felgen.com/4m0601025f8z8.html ( 8J x 19H2 ET28 ) jestem w stanie zalozyc opone 255/35/19 w b8.5 zeby nie obcieralo? Takie opony zimowe dostalem z autem jako jedyny komplet przy zakupie. Teraz mam na ori Rotorach 19 letnie i szukam samych felg na zime. Z tego co przeszukalem internety nikt takich szerokich opon nie wkladal z tak niskim ET i mam zagwozdke .
  5. jesli jeszcze limitu nie wyczerpalem to mozna prosic o tego forda: WF0lxxgcbldc68501 ? podziekowac za poprzednia odpowiedz!!
  6. Czy można prosić o odkodowanie vinu z Forda? Vin WFOGXXGBBGDK81622 Bóg zapłać za fatygę ?
  7. Jesli to nie problem to tez bym poprosil o rozkodowanie: WAUZZZ8K7FA172808 z gory dzieki!
  8. temat niestety walkowany na tym forum juz kilkukrotnie. na przyszlosc radze uzyc szukajki zanim zalozy sie kolejny. wszystko jest ladnie opisane w komentarzach i wynika z nich ze jak nowy czujnik to tylko ori. troche kosztuje ale pewnosc dzialania potwierdzona jest w 100%.
  9. w dziale sprzedam @stanley sprzedaje oryginaly jesli Cie to ratuje :)
  10. auto ze szwecji? Jesli to tak to jest to norma w tym kraju gdzie kazdy posrednik rowniez jest wlascicielem pojazdu
  11. kilka zdjec ode mnie z nad Gardy na zachete, wrzucilem zdjecia samej wody z kilku miasteczek, o architekturze mozna by gadac i gadac bo jedna miescowosc jest piekniejsza od drugiej Riva Del Garda Sole Limone sul Garda Trobole Sirmione Sirmione
  12. Powodzenia w rozwoju projektu, zapal widze jest, budzet tez wiec to tylko kwestia czasu i pomyslow na auto ale sadzac po relacji ze zdjec szybko ta zabawa sie nie skonczy
  13. kiedys sie zastanawialem nad niefabrycznym kolektorem do innego auta, trafilem na ta strone i obeserwuje na facebooku. Kolega nie narzeka na brak zlecen mozna podpytac co i jak. wyroby wygladaja solidnie i sa bardzo przystepne cenowo. Namiar: http://gorny-sport.pl/oferta/ ewentualnie jakby sie nie udalo to mozna sprobowac jeszcze tutaj. tego kolege poznalem na forum peugeot 306 Polska i robi rozne rzeczy z kwasu, mozna napisac zapytac o kolektor: https://www.facebook.com/zebekexhaustperformance/
  14. gratulacje zakupu i zycze bezawaryjnosci i radosci z uzytkowania. z wlasnego doswiadczenia podpowiem ze to forum to skarbnica wiedzy ktora grupowicze dziela sie bez problemu. az wstyd nieraz czytac posty na grupie fejsbukowej ktore sie dubluja, trypluja i mnoza jeszcze czesciej na ten sam temat codziennie kiedy tutaj niektore tematy sa starsze od fejsbuka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.