Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bicie przy hamowaniu


Falcone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z biciem przy hamowaniu, bicie pojawia się tylko na pedale, na kierownicy nie, występuje raczej powyżej 90km/h i co dziwne mam wrażenie że raz jest większe a raz mniejsze...?  

Hamulce mam po swapie na 320/288, tarcze i klocki nowe ferodo, przejechane na nich około 5 tys km, dziś jeszcze raz zmierzyłem bicie na tarczach i największe jakie występuje to na jednym kole 0,04mm, reszta poniżej więc wydaje mi się że w normie.

Przednie zawieszenie w październiku wymienione na nowe, łącznie z drążkami i końcówkami, opony nówki założone w kwietniu, felgi proste...

Co może być przyczyną? Dziś przy okazji pomiaru bicia zauważyłem rozwaloną osłonę na przegubie wewnętrznym z lewej strony i jest na nim trochę luzu, to by się zgadzało bo od niedawna mam drgania na całej budzie na 4 i 5 biegu przy przyśpieszaniu ale czy to by powodowało również drgania na pedale hamulca? Chyba że jeszcze prowadnice na zaciskach? Przed swapem wymieniałem wszystkie gumki ale prowadnice zostawiłem bo wyglądały ok? One się zużywają jakoś?

Proszę o jakieś rady bo trochę kasy włożyłem w to auto jak widzicie i to hamowanie mnie już dobija ?

Pozdrawiam 

Edytowane przez Falcone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...