Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] Przeciwmgielne w zaspolonym reflektorze kilka pytań


gzyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli coś było to przepraszam i proszę o linka (niestety zawiodłem się na funkcji szukaj ;] ).

Mam w B5 (97r) lampę przednią zespoloną (H7+H7+H1+pozycyjne)

H1 jak znalazłem odpowiadają za światła przednie przeciwmgielne (zwana na tez halogenami).

Ponieważ nie mogę znaleźć sposobu na włączenie tych świateł a jestem pewien że przód auta był naprawiany szukam odpowiedzi na pytania.

1. Jak w oryginalnej instalacji powinno włączać się się te światła.

2. Czy powinny być na osobnym włączniku. (posiadany włącznik do lamp przeciwmgielnych tylnych jest jedno pozycyjny).

3. Czy są one na osobnym przekaźniku jeśli tak to gdzie go szukać.

4. Czy ma ktoś schemat do takiej instalacji (książka którą znalazłem zakłada istnienie takiej lampy lecz schemat ma tylko do lampy z żarówką H4).

Z góry dzięki za konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam ten sam problem i taka sama sytuacje z autem, jedyna różnica to taka ze nie mam tego drugiego przelicznika, tylko do tylnego światła,jest tylko zaślepka a pod nią nic, żadnej kostki!I jak mam załączyć przeciwmgielne przednie? :myśli: Byłbym wdzięczny za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam podobny problem wczoraj wymieniałem żaróweczki i zobaczyłem ze mam przeciwmgielne na przodzie ale brakuje mi przełącznika :( co można z tym zrobić jakieś porady ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli macie lampy z przeciwmgielnymi, to macie lampy boscha, a lampy boscha byly montowane w autach po pierwszym lifcie 97...... moze dzwon byl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli macie lampy z przeciwmgielnymi, to macie lampy boscha, a lampy boscha byly montowane w autach po pierwszym lifcie 97...... moze dzwon byl....

Były też montowane przed, za dodatkową opłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...