Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 T AEB - Problem z pilotami


audios

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód nie reaguje na piloty. Prawdopodobnie są to piloty oryginalne. Samochód został przeze mnie osobiście sprowadzony z Holandii. Z tego co już udało mi się ustalić to:

Numer pompki: 8L0 862 257 L,
Numer kluczyka: 4D0 837 231 A,

- Brak połączenia z modułem komfortu. Jeżeli dobrze się orientuję to wszystko jest tutaj ustalane przez funkcje numer 35 (centralny zamek).
- Pompka centralnego zamka umieszczona w bagażniku przy prawym kole w piankowej osłonie. Przewody i wtyczki wyglądają bardzo dobrze.
- Piloty działają oraz nadają sygnał w częstotliwości 433MHz.
- W momencie kiedy wszedłem w opcje ponownego kodowania pompki centralnego zamka zauważyłem, że soft coding wynosi 00000. Próbowałem wpisywać różne wartości podawane na forach jednak za każdym razem nic się nie zmienia i dalej jest 00000.

Część opcji przy bezpośrednim użyciu kluczyka działa.

- Kiedy przytrzymam kluczyk w drzwiach na otwarciu lub zamknięciu to szyby przednie się otwierają lub zamykają,
- Kiedy próbuję zamknąć drzwi od środka za pomocą przycisku na drzwiach to wszystko się zamyka, następnie po około 2-3 minutach automatycznie wszystkie drzwi się otwierają i już ponownie nie można zaryglować ich za pomocą tego przycisku. Jeżeli w tym czasie światło wewnętrzne jest ustawione na zapalanie w przypadku otwarcia drzwi to automatycznie się zapala pomimo, że drzwi są zamknięte (zapala się przy tym automatycznym odblokowaniu) i już nie gaśnie. Chyba, że przyciskiem wyłączę całkiem te światła.
- Tempomat czasami nie chce się załączyć. 
- W momencie otwierania bagażnika z kluczyka (bo jedynie tak się da teraz zrobić) zamykają się wszystkie drzwi w samochodzie i otwierają ponownie przy jego zamknięciu.

Taka sytuacja występuje od początku od kiedy posiadam ten samochód jest to około 1.5 miesiąca.
Kodowanie kluczyków poprzez włożenie jednego do stacyjki, a drugiego do drzwi nie przynosi żadnych efektów. (nic nie reaguje) Ale to prawdopodobnie przez to, że nie ma co się zakodować (soft coding 00000)

Proszę o konkretne podpowiedzi. Co mogę jeszcze sprawdzić? Bądź może ktoś zna ten problem doskonale i wie na czym polega? 

Dodatkowo przesyłam zdjęcie z etykietą na pompce centralnego.

39930140_284416435708824_85992602544898048_n.jpg

Edytowane przez audios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...