Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Określenie koloru tapicerki, dobranie podłokietnika


MrTomi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym aby ktoś odpowiedział mi na pytanie czy ten kod N2M/NK odpowiada za kolor tapicerki jaki posiadam w aucie? Dość dużo czytałem tematów osób którym forumowicze pomogli z określeniem wnętrza, koloru, przez numer VIN (co prawda były to tematy z archiwum + - 2012 rok, i z jakiś płatnych programów) jeżeli ktoś chciałby pomóc to o to mój numer VIN WAUZZZ8E65A473093. Potrzebuję znaleźć podłokietnik dla kierowcy pod kolor tapicerki tyle, że nie jestem pewny czy ten parametr za to odpowiada. Chyba, że ktoś ma jakiś inny sposób jak dobrać podłokietnik pod kolor wnętrza. Dodatkowo załączam zdjęcie z wewnątrz samochodu, może ktoś posiadał podobny problem i będzie w stanie mi pomóc. Dziękuje z góry i pozdrawiam.

20180831_125314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij tylne siedzisko i pod spodem powinno być napisane jaki to kolor , ze zdjęć myślę że masz czarną (soul) i takiego podłokietnik trzeba by szukać,Tylko podłokietnik będzie taki jak boki twoich siedzeń , gładki bez wzoru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szukam podłokietnika i nie wiem jakiego koloru mam tapicerkę, może ma ktoś na sprzedaż w tym kolorze? 

IMG_20190225_192301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...