Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"strzelanie" zamka klapy tylnej audi a4 B7 avant


Krzyvho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem ze strzelającym zamkiem tylnej klapy przy otwieraniu bagażnika w audi a4 B7 avant po naciśnięciu przycisku zamek jakby kilka razy otwierał się w ciągu sekundy ( strzelanie jak z kałacha). Wie ktoś w czym tkwi przyczyna ? Widziałem taki post z przed 3 lat ale nie wyjaśniono tam tego problemu. Może ktoś za te 3 lata ogarnął temat co może być nie tak. Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego,
Proponuję sprawdzić czy masz na swoim miejscu gumki odpychające klapę po otwarciu. U mnie jednej nie było i jak ją wstawiłem na swoje miejsce klapa po otwarciu lepiej odskakuje, ale zamek mniej strzela. 
Pzdr

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, DŁ83 napisał:

Witam Kolego,
Proponuję sprawdzić czy masz na swoim miejscu gumki odpychające klapę po otwarciu. U mnie jednej nie było i jak ją wstawiłem na swoje miejsce klapa po otwarciu lepiej odskakuje, ale zamek mniej strzela. 
Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo mam, gdzies czytale ze ludzie wymieniali amortyzator tylnej klapy na automatyczny i przetało strzelac, ale dla mnie to dziwne :)

rozwiazaliscie problem ?

 

ps. dziś zauwazyłem ze jak naładowałem akumulator to strzela jakby mniej albo przypadek:) bo w sumie co ma jednego z drugim wspolnego, ale sprawdzcie to. aaa i co ok 2 miesiace musze ładowac aku, a mam nowy, nie wiem co jest

Edytowane przez tomek899
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też strzela i jest to wkurzajace. Może mikrostyk w klapie służący do otwierania za dużo impulsów podaje. Ja kiedyś ten mikrostyk oryginalny wymieniłem bo mi padł i klapa się nie otwierala. Po wymianie było ok nic nie strzelalo. A może faktycznie zamek uszkodzony. Na pewno to bolączka b7 bo już któraś osoba z kolei ma ten problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...