Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z nawiewem


Krisowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z nawiewem, po zwiększeniu temperatury z 21 stopni w górę na panelu nawet przy dmuchawie na max ciepłe powietrze dmucha tylko z kratki pod szybą centralne się wyłączają co należało by sprawdzić w pierwszej kolejności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krisowsky napisał:

Witam. Mam problem z nawiewem, po zwiększeniu temperatury z 21 stopni w górę na panelu nawet przy dmuchawie na max ciepłe powietrze dmucha tylko z kratki pod szybą centralne się wyłączają co należało by sprawdzić w pierwszej kolejności?

W pierwszej kolejności podłącz VAGa, sprawdzisz jakie masz błędy. Stawiam na któryś z czujników temperatury (jeden jest centralnie w kanale w desce, a jeden trochę niżej w pionowym kanale w okolicach centralki climatronic).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba czekają mnie wysokie koszta związane z uszczelką pod głowicą. Przewody od nagrzewnicy ciepłe ubyło płynu chłodniczego nawiewy zaczęły wiać chłodem jedynie ten pod szybą ciepłe powietrze puszcza. Sprawdziłem korki od oleju oraz zbiornika wyrównawczego nie ma tzw. majonezu jutro kupię tester co2 i zobaczymy co wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2018 o 20:43, Krisowsky napisał:

Niestety chyba czekają mnie wysokie koszta związane z uszczelką pod głowicą. Przewody od nagrzewnicy ciepłe ubyło płynu chłodniczego nawiewy zaczęły wiać chłodem jedynie ten pod szybą ciepłe powietrze puszcza. Sprawdziłem korki od oleju oraz zbiornika wyrównawczego nie ma tzw. majonezu jutro kupię tester co2 i zobaczymy co wyjdzie. 

a na bagnecie widzisz, że wzrósł poziom oleju? Jeśli jest nieszczelność, to woda może dostawać się do układu smarowania. No i pytanie, czy dymi na biało?

? Tester CO2 powinien dać Ci odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...