Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacj drzwi przód A4 B5


jakujak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W większości przypadków radzę sobie sam korzystając z wiedzy udostępnionej przez użytkowników forum, ale potrzebuję pomocy.

Nie jestem w stanie wyregulować drzwi w moim sedanie a4 b5...Objawy: ŚWIST powietrza przy prędkościach 100 i wzwyż, SKRZYPIENIE uszczelek gumowych na nierównościach oraz problem z ZAMYKANIEM drzwi... Da się zamknąć ale trzeba pier...ąć żeby zaskoczyły. Regulowałem już rygle drzwi naście razy i nie mogę dojść do ładu z tym, raz lepiej po jakimś czasie znowu gorzej. Zawiasy drzwi są OK, nie opadają, natomiast drzwi były zdejmowane po wymianie poszycia z prawej i lewej strony z przodu (obicia, wgniecenia itp..). Dzisiaj zabrałem się w końcu za regulowanie ramek, wyregulowałem idealnie po 7-10 krotnym odkręcaniu śrub i dokręcaniu! po założeniu boczków ledwo się drzwi zamykały...ręce mi opadły, znowu regulacja i znowu porażka, nie wiem już ile razy zdejmowałem boczki i zakładałem ale można chyba liczyć w nastu jak nie dziesięciu próbach. Wydaje się to być czarną magią dla mnie zatem przechodząc do meritum: Czy ktoś z KRAKOWA lub niedalekich okolic (nie za bardzo mogę sobie pozwolić na wycieczki, mam małe dziecko pod opieką na co dzień) jest to w stanie dobrze zrobić? oczywiście za opłatą czy to w PLN czy w dobrym alkoholu??? nie chcę oddawać do blacharza bo stracę tydzień a drzwi pewnie po założeniu boczków będą znowu wymagały pier...ęcia. Wicki mi już opadły dlatego piszę do ludzi którzy to już robili i wiedzą czym kręcić żeby było dobrze. Z chęcią bym podpatrzył co i jak żeby się czegoś nauczyć. Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie jak to zrobić i dysponuje najlepiej którymś wolnym weekendem. Dziękuję i pozdrawiam. Kuba . P.S. Przepraszam za elaborat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...