Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Kremowa, oleista maź na korku oleju


xmnichx

Rekomendowane odpowiedzi

to trochę będzie trudne dojście ale pasuje przeczyścić!!!![br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 18:32_________________________________________________Dzisiaj miałem chwilkę czasu i postanowiłem że przeczyszczę odmy, jak się okazało dojście do nich nie jest takie trudne bo biegną od górnych tylnych krawędzi pokryw klawiatury do plastiku który przymocowany jest do przepustnicy (ten do którego prowadzi wlot powietrza).

Początkowo byłem zadowolony bo po wyjęciu przewodu powietrza stwierdziłem ze jest idealnie czysty zero pyłków czy jakiegoś zaoliwienia dosłownie jak nowy, to samo w wylocie z filtra powietrza, czyściutko ale po wyjęciu ww. plastiku wraz z odmami ogarnął mnie szok!!! Z odm polała się woda!!! i były prawie całkowicie zatkane tym masłem a wlot przepustnicy zasmarowany olejem!

Wyczyściłem wszystko, tyle że przepustnica została niedoczyszczona w środku i tu moje pytanie czy wyjąć ją i wyczyścić jeśli tak to czym ją przemyć i czy będę musiał wymienić uszczelkę na której jest ona przykręcona do kolektora???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...