Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie szanownych kolegów :hi: , zaopatrzyłem się w kabelek zatem postanowiłem zdiagnozować moją audiczke.

Mam kilka wątpliwości oraz problemów i mam nadzieje że logi pomogą nam odnaleźć odpowiedź na poniższe pytania, mianowicie:

1. Termostat - mam wrażenie że coś z nim jest nie tak, gdyż niby łapie 90 st. na blacie VAG ok 81 st. ale wystarczy zatrzymać samochód z chodzącym ogrzewaniem (18stopni, dwie kreseczki nadmuchu) i temperatura na blacie zaczyna opadać, dopiero gdy sie ruszy temperatura rośnie.

2. Pompowtryskiwacze - już na pierwszy rzut oka widać ze z pierwszym jest problem, natomiast podczas jazdy gdy przekroczy się 130 km/h samochód zachowuje sie tak jakby wjechał na kostkę brukową, wpada w spore drgania i niestety trzeba zdjąć nogę z gazu, podejrzewam że któryś z PD leje za bardzo ale o opinię proszę was.

Proszę o opinie na temat samych logów jak i wyżej poruszonych problemów.

Samochodzik wg licznika ma przejechane 201 000km, co by zgadzało się z dokumentami (kupiłem go teoretycznie bez książki/instrukcji itp) natomiast po zakupie pod kierownica na półce znalazłem książkę serwisową :naughty: oraz całą masę faktur itp w książce serwisowej widniał ostatni wpis przy 170 tys km. , natomiast z drugiej strony patrząc autko jest wyposażone w hak i mogło być bardziej wyeksploatowane.

Grupy BS nie zrobiłem gdyż jeszcze nie mam pełnej wersji VAG-a, VAG żadnych błędów nie pokazuje.

To pierwsze moje logi także proszę o wyrozumiałość, wszystko starałem się robić wg instrukcji podanych na forum

Logi statyczne:

<a href="http://s2.zapodaj.net/images/60444242.jpg">001</a>

<a href="http://s2.zapodaj.net/images/63536936.jpg">003</a>

<a href="http://s2.zapodaj.net/images/10378390.jpg">004</a>

<a href="http://s2.zapodaj.net/images/6847150.jpg">007</a>

<a href="http://s2.zapodaj.net/images/52634156.jpg">013</a>

<a href="http://s5.zapodaj.net/images/96806673.jpg">018</a>

Logi dynamiczne

<a href="http://s6.zapodaj.net/images/50726637.jpg">001</a>

<a href="http://s6.zapodaj.net/images/76647479.jpg">003</a>

<a href="http://s6.zapodaj.net/images/24749113.jpg">004</a>

<a href="http://s6.zapodaj.net/images/69704865.jpg">008</a>

<a href="http://s6.zapodaj.net/images/67653985.jpg">010</a>

<a href="http://s1.zapodaj.net/images/77938925.jpg">011</a>

<a href="http://s1.zapodaj.net/images/39331468.jpg">013</a>

<a href="http://s4.zapodaj.net/images/87666908.jpg">023</a>

Opublikowano

oprocz tego co napisales nic podejrzanego nie widac ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.