Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] srebrny Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

po długiej obecności Audi A8 postanowiliśmy zasilić tą rodzinkę kolejna audiola

padło na "ekonomiczna" wersje A4

samochód jest z roku 1999 z silnikiem 1.9 TDi AFN 110KM z oczywistym automatem, w wyposażeniu jest:

-elektryczne szyby przód

-elektryczne lusterka

-fotochromatyczne lusterko wsteczne

-domykanie szyb z pilota

-nagłośnienie BOSE

-climatronik

-fotele "sportowe" pompowane z regulacja wysokości (oba)

-ABS, ESP

-xenon ,samopoziomowanie + spryski

co chciałbym

- po lekturze forum zamarzyło mi sie turbo od AWX i lekkie podniesienie mocy (po 300KM z A8 ciężko się przesiąść do 110KM auta)

- jakieś felgi - tu znowu pewnie wybiorę kompromis - mam w zanadrzu 18 i 19 calowe felgi ale to chyba przesada do tego auta

- diodowe tylne lampy

- zegary z FIS

- może sprężyny - ale maks -30

----- Rezanie-----

aktualnie na tapecie jest Naviplus (na ukończeniu)z phantom DVD i cb radio

a teraz garść fotek

<a href="http://picasaweb.google.co.uk/lh/photo/dMrLZdP0lc4ik4PMSiizKA?feat=embedwebsite"><img src="http://lh6.ggpht.com/_zwhOgFOANZc/SaOcwN3m4fI/AAAAAAAAAG0/0zXq3uwvh6k/s800/C6375247_1.jpg" /></a>

<a href="http://picasaweb.google.co.uk/lh/photo/A-XBY1YtX79oz28toBogfg?feat=embedwebsite"><img src="http://lh5.ggpht.com/_zwhOgFOANZc/SaOcwQxEuGI/AAAAAAAAAHU/yYqHownocQM/s800/C6375247_5.jpg" /></a>

<a href="http://picasaweb.google.co.uk/lh/photo/61dBF_i52jQcnuOB3-DeAQ?feat=embedwebsite"><img src="http://lh6.ggpht.com/_zwhOgFOANZc/SaOcwR65rVI/AAAAAAAAAHE/oRQYbIpeBCE/s800/C6375247_3.jpg" /></a>

<a href="http://picasaweb.google.co.uk/lh/photo/KWcgfOL1sExy2Q7ttA9MNg?feat=embedwebsite"><img src="http://lh3.ggpht.com/_zwhOgFOANZc/SaOc4YGKUyI/AAAAAAAAAH0/rjFXUBcXEic/s800/C6375247_9.jpg" /></a>

wybaczcie zdjęcia z otomoto - póki co jeszcze nie było czasu zrobić fotek pod domem - jak skończe naviplusa montować umieszczę kilka nowych fotek

Opublikowano

no i ladnie

jako uzytkownik A8 zapewne znasz sie na rzeczy i nie kupiles zadnej "pasci" :good:

Opublikowano

no widzę, kolega zna się na rzeczy, mi się marzy a8 ale żeby kupić coś dobrego trzeba wydać lekko 30tyś. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no i ladnie

jako użytkownik A8 zapewne znasz sie na rzeczy i nie kupiles zadnej "pasci" :good:

już Cie "lubie" widzę jedynie słuszną platforme :naughty: - ja tez only mac - jedynie w pracy zmuszają do XP

autko smiga bardzo dobrze - juz okulałem parę tysiaków - póki co zero problemow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.