Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Awaria klapy elektrycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylko podmianka dociągu zostaje. Próbowałem zrobić test wykonawczy klapy ale się nie uruchamia,nie wiedzieć czemu ?

Opublikowano
  • Autor

Dociąg zamówiony, będzie we wtorek... Ale ciekawi mnie jedna rzecz. Czy w tym zestawie doposażenia są gdzieś jakieś czujniki? Np. w zamku klapy czy czymś podobnym. 

Opublikowano

W dociągu są dwa czujniki mikrostyki  otwartej klapy i zamknietej klapy , pewnie któryś już nie stytka prawidłowo

Opublikowano
  • Autor

 

W dniu 18.12.2018 o 10:50, Love-AUDI napisał:

W dociągu są dwa czujniki mikrostyki  otwartej klapy i zamknietej klapy , pewnie któryś już nie stytka prawidłowo

Wymieniłem lewy dociąg i zauważyłem,że klapa całkiem inaczej reaguje na "polecenia",o wiele szybciej.  Zobaczymy co będzie po dłuższym czasie użytkowania ??

Opublikowano
14 godzin temu, kamilch-1984 napisał:

 

Wymieniłem lewy dociąg i zauważyłem,że klapa całkiem inaczej reaguje na "polecenia",o wiele szybciej.  Zobaczymy co będzie po dłuższym czasie użytkowania ??

Jak lewy dociag ? Nie ma czegoś takiego ?

Dociag jest przed podłogą bagażnika czyli w tam gdzie zamek klapy wchodzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Love-AUDI napisał:

Jak lewy dociag ? Nie ma czegoś takiego ?

Dociag jest przed podłogą bagażnika czyli w tam gdzie zamek klapy wchodzi

Łupss ? to ja żyłem na to wygląda  w z łym przekonaniu.... Patrząc na całą instalację,kabelki itd,byłem przekonany że lewy silnik odpowiada za dociąg,który dostaje sygnał z modułu komfortu i podaje go na prawy silnik,w rezultacie klapa się zamyka. 

Dlatego wymieniłem lewy silnik ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Love-AUDI napisał:

Jak lewy dociag ? Nie ma czegoś takiego ?

Dociag jest przed podłogą bagażnika czyli w tam gdzie zamek klapy wchodzi

Łupss ? to ja żyłem na to wygląda  w z łym przekonaniu.... Patrząc na całą instalację,kabelki itd,byłem przekonany że lewy silnik odpowiada za dociąg,który dostaje sygnał z modułu komfortu i podaje go na prawy silnik,w rezultacie klapa się zamyka. 

Dlatego wymieniłem lewy silnik ?

Opublikowano
  • Autor

Czytałem i to nie raz,nawet nie dwa i trzy...? Ale w głowie upierdziało się co innego i tak zostało ? ...zostało ,a raczej było do tego momentu ? 

Opublikowano
20 godzin temu, kamilch-1984 napisał:

Czytałem i to nie raz,nawet nie dwa i trzy...? Ale w głowie upierdziało się co innego i tak zostało ? ...zostało ,a raczej było do tego momentu ? 

czasem tak bywa 

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Love-AUDI napisał:

czasem tak bywa 

Zamówiłem mimo wszystko drugi domyk ?. Wymienię i sprawdzę,czy to jego wina. Wczoraj klapa znowu stanęła ? i to pod biedronką ?

Jak przestanie się zacinać,wtedy dopiero rozbiorę i sprawdzę styki. 

Wesołych Świąt Panowie !!! 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i stało się!  Drugi domyk załatwił sprawę.  Po miesiącu używania,mogę śmiało powiedzieć,że DZIAŁA!  

Co do wadliwego domyku. Po rozebraniu nie widziałem żadnych uszkodzeń zewnętrznych. 

Dziękuję za pomoc! 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.