Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z rozkodowaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, posiadam radio Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.) i mam z nim mały problem. Musiałem wyciągnąć akumulator i jak przypuszczałem radyjko się zakodowało, mam swój kod ale nie mogę go wprowadzić niestety. Przyciski TP i RDS nie reagują w ogóle, próbowałem już naprawdę dużo razy, czytałem ale nic nie znalazłem z takim problemem. Jakby ktoś się orientował w temacie to byłby wdzięczny.

Dodam jeszcze że na wyświetlaczu obok napisu SAFE pojawiają się dwie czerwone pionowe kreski.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II informuje o tym, że był 2 razy źle wprowadzony kod i dostałeś karę i czas na poszukanie kodu. Musisz włączyć zapłon i radio, poczekać godzinę a kreseczki znikną. Wtedy będzie możliwość wprowadzenia kodu przez kombinację TP i RDS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci

Audi Chorus by Blaupunkt (od 1995 г.)

1. Jest to radio z magnetofonem (zwykłe taśmy). Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)

2. Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund).

3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.

4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy.

5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystajac z okazji mam pytanie co zrobic jesli po zostawieniu radia przez godzine code nie zniknol oczywiscie byl na zaplonie ;/ ? :( prosze o pomoc

Włączony zapłon, włączone radio. Poczekaj dwie albo dłużej

Jak nie to do speca elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taki sam problem, ale poczekałem kilka godzin i znowu mogłem wpisać. Tylko ja nie czekałem na włączonym zapłonie, poprostu zamknąłem auto i poszedłem do domu. Wydaje mi się, że zapłon musi być wyłączony i radio też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady podzialalo zostawilem na 2 h i poszedlem do domu oczywiscie na zgaszonym silniku i code zniknelo :) uniknolem oplaty 50 zl bo tyle mi powiedzieli za pozbycie sie code :| dziekuje jeszcze raz ;][br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 22:45_________________________________________________siema

wciaz mam problem z kodem potrzeboje wyciagnac radio i niewiem jakich kluczykow mam uzyc do tego jednymi ktorymi probowalem nieda sie czy jest kto w stanie wkleic jak maja one wygladac radio ktore posiadam to gamma cc na kasety z audi 97 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za odgrzewanego kotleta.

Niestety przez swoją nieuwagę (dałbym sobie rękę uciąć że w kodzie mam 3 zamiast 2 :wallbash:) dwa razy błędnie wpisałem kod. Teraz świeci mi się rzymska II :evil:

Czy te dwie godzinki z włączonym radiem to muszę odczekać również podczas jazdy. Czy tylko przy włączonym zapłonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...