Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajnie, ale zastanawia mnie jedna rzecz felgi stalowe TT mają rozstaw 5X100, a a4 jak każdy wie 5X112 i co dalej?

Opublikowano
  • Autor

sa 2 wyjscia franio,śruby pływające,albo dystanse ze zmiennym rozstawem,u mnie bedzie to 2 bo i tak chcem troche kola wypchnąc

th line ... to dopiero oklepana felga... zwlaszcza w niemczech i na zachodznie

tu masz racje ale w 15,16" ale nie w 18 czy19",auto maluje tu w IRL ale u polaka zaprzyjaznionego z innego forum ktory pracuje tu jako lakiernik ,auto zostaje na 3 tyg bo bedzie robil po godzinach,na spokojnie i dokładnie

Opublikowano
sa 2 wyjscia franio,śruby pływające,albo dystanse ze zmiennym rozstawem,u mnie bedzie to 2 bo i tak chcem troche kola wypchnąc

napewno to 2, bo jak można śrubami pływającymi znienic 12 mm... :mysli:

Opublikowano

folia ala carbon

sory ale jesli to to ... to wg mnie niezla wiocha

Opublikowano
  • Autor

Nastepny nie wie co i jak a juz papla,heh ,mowisz ze wiocha to bedzie wiocha :naughty:

Franio a skad ty wzieles 12 mm ?? cos ci sie z 2 mm pomyliło co

Opublikowano

cos co ma udawac cos czym nie jest to wiocha

carbon na metry brawo

a jesli to nie folia ala carbon to mnie oswiec co to

Opublikowano
  • Autor

niestety nie wszystkie detale da sie zrobic z carbonu ,wiec trzeba troszeczke oszukac,tak cie to razi ,to twoj problem,nie ma co bic piany.Pozdr :hi:

Opublikowano

no ok :) spoko

twoje auto ja wyrazilem swoje zdanie.... :)

ps. obecnie raczej wiekszoszc detali sie da zrobic z karbonu

bo sa ludzie ktorzy zajmuja sie karbonowaniem

tak np ... kolega z forum TOPOR zrobil tylny zderzak s4 z dokladka z prawdziwego carbonu

Opublikowano
cos ci sie z 2 mm pomyliło co

TT to 5 x 100 a a4 to 5 x112

Opublikowano

obydwie folie traca wiocha i festynem. ten carbon i to na zaciski...-nie wiem co to nawet.

fura zapowiada sie za***iście. Wiec nie niszcz jej pseudo carbonem.

Opublikowano

Fajnie jednak dla mnie nawet std zawieszeni bywa za niskie

Opublikowano
  • Autor

to dobrze bo bedzie jeszcze nizej :hi: Dopierd..sie do tej foli ,nie macie pojecia co i jak,niebede obklejak kokpitu listew czy h..wie czego,ostygnijcie juz.Nie ma tematu folii :przebiegly:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:50_________________________________________________franio masz w 100 % racje zwracam honor,moje niedopatrzenie,dzieki za sprostowanie :good:

Opublikowano
:hi: robi wrazenie :good: zabieram sie za moja 4reczke
Opublikowano
  • Autor

ostatnio sie pobawilem w wolny dzien i zepsułem zderzak tylni i jeden bok samochodu,doszedl mały gracik na szybe

100_4078.jpg

100_4077.jpg

100_4081.jpg

a tak wyglada na dzien dziejszy :evil:

100_4065.jpg

100_4068.jpg

i graty ktore przywędrowały dzisiaj :>

6000k xenonartz

xenon.jpg

dystanse 20 mm

dystanse68_9.jpg

blenda szyby

100_4085.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widzę że z zaspawaniem zderzaka mnie wyprzedziłeś, bo ja dopiero jutro oddaje do spawania, tylko że standardowy od A4, zobaczymy jak to wyjdzie, ale furka zacna :kox:

Opublikowano

To autko zapowiada sie naprawde ciekawie :good:

Opublikowano
  • Autor

stan auta na wczoraj,zamontowany tylny zderzak S4, wyciety tłumik koncowy,wycieta dwururka i wspawane nowe "krany" ,tłumik schowany i cofnięty tzw. "clean ass " :naughty:

aktualnie pasuje sie nowa szyba,stara była porysowana :rolleyes:

100_4121.jpg

100_4122.jpg

100_4133.jpg

100_4107.jpg

100_4093.jpg

Opublikowano

Pełen szacunek dla kolegi za prace no i za efekt :good:

Opublikowano
  • Autor

który dopiero bedzie :przebiegly:

Opublikowano

stary muszę stwierdzić zaj**** cudo, niezły kawał roboty z szarej a4 zrobiłeś niezły tuning z tym zielonym kolorkiem szacuneczek :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.