Jump to content
IGNORED

łańcuszek


Drennei
 Share

Recommended Posts

Witam.

Problem w a4 b7 1.8t Quattro taki że przy ostrzejszym przyspieszaniu np na 1 biegu od 2tyś obrotów słychać jakby cykanie do około 4 tyś ciągłego przyśpieszania. Dźwięk znowu objawia się około 6tyś obrotów ale bardziej ,,zgrzyta,, .Gdy np zatrzymam się na 4500 obrotów i po chwili wcisnę gaz do deski to ww dźwięk słychać przez około 1-2s. Macie jakiś pomysł co do tego. Przebieg 135tyś km.  Dodam że olej 5w40 valvoline i 2 tygodnie temu ściągany smok olejowy. Ciśnienie na wolnych na rozgrzaniu 1.1bar 

Edited by Drennei
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że lekko zbyt niskie ciśnienie..., ale nie na tyle aby coś było nie tak. Przebieg 135 tys ? Wierzysz w cuda? Pewnie jedynki z przodu brakuje. Na odległość ciężko cokolwiek zdiagnozować. Masz rozrząd na pasku i na łańcuchu może już coś się dziać. Ja mam ponad 300 tys na ori łańcuchu i żyje... Podjedź do ogarniętego mechanika niech oceni to, albo wrzuć jakiś dobry filmik, na którym to będzie słychać.

Link to comment
Share on other sites

Na 100% jest oryginalny ponieważ auto jeździ w uk a tam przebieg jest ogólnodostępny na rożnych stronach za darmo.  Olej zmieniam co 10 tyś.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...