Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 b6 bbk pytanie o uszczelki pokrywy zaworów


PabloWroc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałem wymienić uszczelki pokrywy zaworów bo się  trochę poci ,dzwoniłem do ASO krzyknęli mi 235 zł za stronę ,ale koleszka mówił mi żebym kupił też te uszczelki pod świece w aso mówią ze to tylko z pokrywa występuje ,o cenę nawet nie pytałem ,ma ktoś doświadczenie co i gdzie kupić i czy te uszczelki pod świece wymieniać czy nie ? Oczywiście chcem to zrobić dobrze nie na chwile .Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reinz robi zestawy dostępne po numerze części

Zestaw uszczelek pokrywy zaworów - prawa strona 077198025B
Zestaw uszczelek pokrywy zaworów - lewa strona 077198025C

pod same świece chyba nie są dostępne, z resztą, zeby je wymienić musisz zdjąć pokrywy a nie poskłądasz na starych uszczelkach pokryw, bo są one po części klejone na uszczelniacz, jak będziesz rozbierał to przydałyby się też półsiężyce nowe... są w zestawie z tego co kojarzę wraz z uszczelkami komór odm pod pokrywami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę mnie zmartwiles bo trafiłem na Allegro oryginalne uszczelki za 80 zł ale ,teraz nie mam reszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PabloWroc napisał:

To trochę mnie zmartwiles bo trafiłem na Allegro oryginalne uszczelki za 80 zł ale ,teraz nie mam reszty ?

zestaw reinza kosztuje ~100 na stronę, kup, będziesz miał resztę a uszczelki pokryw zostaną na zapas albo sprzedasz... Przecież jeśli chodzi o wydatki na S4 to taki koszt to jest śmiech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale reinz podobno nie jest najlepszy , ale chyba tak zrobię jak mówisz . Dzieki i Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowlem te uszczelki reinza po numerach które podałeś, niestety nie pasują ani te które kupiłem oryginalne,masakra jakaś, już niewiem które kupić ?jakiś pomysł ?

zdj starej uszczelki 

CD08CD50-FA5A-4A22-90FA-314912B08790.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa załatwiona nie zwróciłem uwagi przyszły 2 takie same uszczelki tz na opakowaniu było Ok a w paczce co innego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...