Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc przy doborze części po wypadku


jasonft13

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, potrzebuję pomocy przy zakupie części niezbędnych do przywrócenia auta do stanu używalności. Uderzyła mnie ciężarówka w tył, klapę wymieniłem i klemę pirotechniczną zamówiłem (teraz jest zrobionę tak żeby odpalało i jeździło). Potrzebuję dokupić pas bezpieczeństwa pasażera bo jest napięty i wywala mi kod permanentny - B10071B plus jeszcze jeden kod - B10151B. Od strony kierowcy jest ok, ale kod pokazuje mi taki - B10061B. Co muszę zakupić by pozbyć się wszystkich kodów? Czy moduł Airbag też muszę zmienić lub coś z nim zrobić (kolega mi powiedział że trzeba zrobić coś z modułem albo kupić nowy).Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz tylko takie błędy to musisz kupić dwa pasy (kierowca i pasażer) oraz klemę pirotechniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic z modułem airbag nie robić? Bo w sumie nie napisałem a jest jeszcze Rear crash data stored - B102900. 

Edytowane przez jasonft13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej moduł airbag wymienić. Choć nowego i tak trzeba nauczyć, żeby zgrać go z całym osprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz może numery katalogowe części? tzn tych pasów i modułu? Bo kleme już kupiłem (spisałem nr z kostki) i pewnie z resztą  też tak spróbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie dokładnie znajduję się moduł airbag? Czy jest on schowany w konsoli czy pod siedzeniem, bo nie mogęznaleźć jasnej odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2018 o 22:39, jasonft13 napisał:

A znasz może numery katalogowe części? tzn tych pasów i modułu? Bo kleme już kupiłem (spisałem nr z kostki) i pewnie z resztą  też tak spróbuje.

Nie znam. Ale najlepiej poprostu porozbierać i sprawdzić.

16 godzin temu, jasonft13 napisał:

Wie ktoś może gdzie dokładnie znajduję się moduł airbag? Czy jest on schowany w konsoli czy pod siedzeniem, bo nie mogęznaleźć jasnej odpowiedzi..

 

21568773014_05f96db3a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...