Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Jak podłączyć tuner telewizyjny do navi ??


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze pojdzie bedzie DIY w tym tygodniu :wink4: co i jak podlaczyc :decayed: Tylko Bartas ma cyknac pare fotek :wink4:

Tak w skrocie co potrzeba z fotki miedzy innymi :)

img5828s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navigation plus II

Tuner aby odbierac tv nie znam sie na tym.

1514582045.jpg

1539354538.jpg

..która masz bo zawsze mi sie plącze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navigation plus II

Tuner aby odbierac tv nie znam sie na tym.

1514582045.jpg

1539354538.jpg

..która masz bo zawsze mi sie plącze :mysli:

Rns-d 2 zdjecie[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________

Jak dobrze pojdzie bedzie DIY w tym tygodniu :wink4: co i jak podlaczyc :decayed: Tylko Bartas ma cyknac pare fotek :wink4:

Tak w skrocie co potrzeba z fotki miedzy innymi :)

img5828s.jpg

Sprawa chyba rozwiazana. Mam taki kabel widoczny na zdjeciu podpiety pod navi tylko brak tunera z tylu w bagazniku :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś podłączony pod rns-e cyfrowy tuner tv dvb-t Ja właśnie do czegoś takiego się przymierzam i nie wiem który wybrać jak to funkcjonuje w aucie, na pewno potrzebny będzie adapter multimedialny do podłączenia takiego tunerka.Zasięg cyfrowej tv coraz większy i analog pójdzie chyba w nie pamięć od 20?? :mysli:.A i jeszcze jedna zaleta, praktycznie każde urządzenie tego typu ma wejście na pendraka i można odtwarzać divx-y itp. nagrane na niego :naughty: więc nie potrzeba dvd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś podłączony pod rns-e cyfrowy tuner tv dvb-t Ja właśnie do czegoś takiego się przymierzam i nie wiem który wybrać jak to funkcjonuje w aucie, na pewno potrzebny będzie adapter multimedialny do podłączenia takiego tunerka.Zasięg cyfrowej tv coraz większy i analog pójdzie chyba w nie pamięć od 20?? :mysli:.A i jeszcze jedna zaleta, praktycznie każde urządzenie tego typu ma wejście na pendraka i można odtwarzać divx-y itp. nagrane na niego :naughty: więc nie potrzeba dvd.

Adamooo zakladal tunera cyfrowego-analogowego i tylko bedzie chodzil analog :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...