Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu Audi a4 b6


davidovv

Rekomendowane odpowiedzi


W module komfortu mam błąd 532 napięcie zasilania uszkodzone (zapewne był zalany). Podczas kupna wiedziałem że oświetlenie wewnątrz kabiny nie działa. Kilka dni po zakupie zobaczyłem pływający akumulator. Natychmiast pozbyłem się zabrudzeń blokujących odpływ wody i dobrałem się do MK. W srodku było sucho, profilaktycznie isopropanol na styki i kontakt. Dziś sprawdziłem kodowanie modułu i okazało się że

mam kodowanie 06976 
+64 aktywacja dodatkowych funkcji modułu komfortu (możliwość otwierania/zamykania szyb oraz szyberdachu przy pomocy zamka w drzwiach i pilota) 
+256 aktywacja czujników zbicia tylnych bocznych szyb (tylko dla nadwozia Avant wyposażonego w fabryczny alarm) 
+512 potwierdzenie udanego zamknięcia wszystkich zamków przy pomocy pilota przez pojedyncze mrugnięcie kierunkowskazami 
+2048 dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu 
+4096 dodatkowe funkcje przeciwwłamaniowe W przypadku otwierania auta kluczykiem zostaną odblokowane tylko drzwi kierowcy, pozostałe drzwi i zamki zostaną odblokowane po włączeniu zapłonu. W przypadku gdy auto posiada fabryczny alarm po otwarciu drzwi kierowcy kluczykiem – zapłon musi zostać włączony w ciągu 15 sekund (w przeciwnym przypadku nastąpi wyzwolenie alarmu).  Mój Avant nie posiada alarmu i ma kierownice po lewej stronie powinienem użyć kodowania 02768 
+16 
+64 
+128 
+512 
+2048 
w bloku 61 mam wartość 3 z moich obliczeń powinienem miec 0 
w bloku 62 mam wartość 95 a według mnie powinna być 15 

 

Bezpieczniki wewnątrz auta aprawdzone Napięcie akumulatora 12,4V po odpaleniu 14,2V. 

Po otwarciu drzwi bez zapłonu podświetla się włącznik świateł awaryjnych,

mk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...