Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne stuki boczków drzwi przy podbiciach basu.


KonradA4troop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna tzn. ostatniego demontażu boczków drzwi mam problem ze stukaniem drzwi. Nie wiem dokładnie skąd to się wzięło, już kilka razy szukałem przyczyny, ale na marne. Mianowicie mam coś takiego że jak puszczę głośniej muzykę to zaczyna mi boczek brzęczeć, jak i nie raz przy jeździe po nierównościach słychać. Spinki żadnej nie urwałem, ostatnio myślałem że przyczyną może być to że są stare, więc wymieniłem komplet od strony kierowcy i nie pomogło. Wszystkie 5 śrub tapicerki drzwi dokręcone, boczek wszędzie dobrze przylega a słychać brzęczenie plastik/metal, ale też do końca nie jestem pewny. Jak boczek nie raz docisnę w okolicy rączki/kieszeni (bardziej tył drzwi) to przestaje, nie raz problem całkowicie znika, nawet pomimo odkręconego na full bassu, a nie raz nawet jak cicho słucham muzyki to brzęczy. :( Proszę o pomoc, bo nie mam już siły do tego auta, dodatkowo kieruje do was pytanie, dokładałem niedawno QQ1 i zauważyłem brak mat wygłuszających z tyłu. Dodam że nigdy nic wcześniej nie było grzebane przy nim, auto posiadam od prawie 5 lat, było gruntownie sprawdzane w ASO pod każdym kątem. Dodatkowo napiszę mój egzemplarz to a4 b8 avant, z początku 2008r. MMI basic plus, 10 czy 12 głośnikowe (mam subwoofer w bagażniku, auxa w podłokietniku, zmieniarkę na 6 płyt i cd od navi w schowku) i czy to tak powinno być? z przodu mam białe, z tyłu nic, a przejrzałem google i zauważyłem że są boczki z matami białymi z tyłu. Na koniec dodam że problem nigdy wcześniej nie występował, dopiero po montażu klamek i lampek w drzwiach zaczęło mi stukać, już 2 razy zrzucałem boczek od tego czasu i za każdym razem kończy się to bez efektu - dalej stuka. :( Jeszcze raz proszę pilnie o pomoc. Z góry Dzięki. :D

 

PS. Dodam że ostatnio nasłuchiwałem i to brzęczenie znacznie bardziej słychać na zewnątrz auta niż w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być klamka zewnętrzna, u mnie tak było. Problem znikł po wygłuszeniu drzwi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...